Przyjaciółki 18 sezon. Ostra kłótnia między Andrzejem a Robertem! To już koniec klubu byłych Ingi? - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon. Ostra kłótnia między Andrzejem a Robertem! To już koniec klubu byłych Ingi? - ZDJĘCIA, WIDEO

Przyjaciółki 18 sezon. Ostra kłótnia między Andrzejem a Robertem! To już koniec klubu byłych Ingi? - ZDJĘCIA, WIDEO

2021-08-11 14:46

Dla wszystkich fanów elitarnego klubu byłych Ingi (Małgorzata Socha) mamy złą wiadomość! Na planie 18 sezonu „Przyjaciółek” doszło do ostrego starcia między Andrzejem (Adam Adamonis) a Robertem (Krzysztof Wieszczek), które może przekreślić wszystko! Nieporozumienie na ślubie Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski) to dopiero początek, gdyż na planie 18 sezonu „Przyjaciółek” między ulubionymi bohaterami doszło do poważnej sprzeczki! Czy to już koniec przyjaźni Andrzeja i Roberta w „Przyjaciółkach”? Koniecznie zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO!

Starcie Andrzeja i Roberta na planie 18 sezonu „Przyjaciółek”! Czy klub byłych Ingi przetrwa?

Andrzej i Robert podbili serca widzów „Przyjaciółek”, którzy nie wyobrażają sobie swojego ulubionego serialu bez tej zwariowanej dwójki! Choć jeszcze do niedawna do elitarnego klubu byłych Ingi należał również Maks (Mateusz Janicki), którego Gruszewska rzuciła w finale 16 sezonu „Przyjaciółek” dla dobra dziecka, które przyszło na świat po bolesnej zdradzie lekarza, to w 17 sezonie „Przyjaciółek” przyzwyczailiśmy się do wybryków Andrzeja i Roberta. Byli Ingi są niczym dwie krople wody – mają podobny sposób myślenia, a także podzielają wspólne pasje, dlatego w 17 sezonie „Przyjaciółek” wpadli na pomysł 10 sztosów, które chcieliby zrealizować przed emeryturą!

Panowie dogadywali się bez słów, choć w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” ich przyjaźń została wystawiona na poważną próbę! W finale sezonu doszło między nimi do małego nieporozumienia i to za sprawą Ingi, która wysłała swoje gorące zdjęcia przez przypadek nie do Sajmona (Jakub Sasak), ale do Andrzeja! Niestety o całej sprawie dowiedział się Robert, który poczuł się oszukany przez przyjaciela! Nie mógł zrozumieć, dlaczego Andrzej skoro nawet chciał wrócić do Ingi, nic mu o tym nie powiedział! Oczywiście nic takiego nie maiło miejsca i Andrzej próbował naprostować całą sytuację, jednak na marne. Zrozpaczony Robert wyszedł ze ślubu Dorotki i Sławka bardzo dotknięty tą przykrą sytuacją.

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Nowy szef Zuzy nieźle zajdzie jej za skórę. Markiewicz kolejny raz pozbędzie się wroga – ZWIASTUN

Szokujące sceny na planie "Przyjaciółek". Ostra rywalizacja facetów Ingi!

Niestety zapowiada się, że w ich wątku w „Przyjaciółkach” będzie jeszcze gorzej, a to za sprawą filmiku, jaki na swoim profilu zamieścił Andrzej z „Przyjaciółek”! Między nim a Robertem doszło do kolejnej kłótni, w której panowie poszli na całość i nie przebierali w słowach! Poróżniła ich jedna kwestia, ale jakże dla każdego z nich bardzo ważna! Andrzej i Robert pokłócili się o to, który z nich wygląda lepiej w obiektywie i do upadłego walczyli, aby pokazać, że to właśnie on!

- A tymczasem na planie Przyjaciółek dzieją się niesamowite sceny – zaczął nagranie Andrzej.

- Tak lepiej to wygląda, zobacz o wiele lepiej – wszedł przed obiektyw Robert i zaczął uśmiechać się od ucha do ucha.

- Właśnie takie sceny się dzieją – podsumował to Andrzej, który natychmiast obrócił telefon, aby pozbyć się z obiektywu Roberta, niestety na marne!

- To ja, tu jestem. Adam no. O cześć Ala – próbował przebić się Robert, który mocno wkurzył się na przyjaciela!

- Tak sobie tutaj żyjemy, tak pracujemy – wyjaśnił jeszcze Robert.

- Halo – nie poddawał się Andrzej, ale Robert co chwilę go gasił! – Przestań!

- No teraz to widać normalnie – skomentował, gdy Robert wreszcie zniknął z obiektywu, ale słysząc jego słowa, po chwili wrócił i Andrzej już nie wytrzymał – No daj ludziom pożyć – poprosił i zakończył nagranie, oczywiście z uśmiechem.

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Koniec Dorotki i Sławka? Nie będzie starać się o zwykłego hydraulika i wyleci na Zanzibar - ZWIASTUN

Wszystkich fanów „Przyjaciółek” uspokajamy! Choć panowie ostro rywalizowali o to, który z nich lepiej prezentuje się przed kamerą, to ta walka nie odbije się na ich przyjaźni w 18 sezonie „Przyjaciółek”, gdyż nie zabrakło w niej sporej dawki humoru!

- Jak zawsze wesoło - podsumował sam Adam Adamonis.

Choć w 18 sezonie „Przyjaciółek” Andrzej będzie musiał nieźle się postarać, aby odzyskać zaufanie Roberta, po tym, co zaszło na ślubie Dorotki i Sławka! Jednak myślimy, że Andrzej i Robert szybko wyjaśnią sobie to małe nieporozumienie i znów dumnie będą reprezentować klub byłych Ingi! A scen z ich udziałem w 18 sezonie „Przyjaciółek” z pewnością nie zabraknie, gdyż obaj uśmiechnięci pozowali do zdjęć jesiennej ramówki Polsatu!   

Spójrz również: Przyjaciółki. Kolejna tragedia u Strzeleckich! Ich małżeństwo już tego nie przetrwa

Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), Robert (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), Robert (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon: Andrzej (Adam Adamonis), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Najnowsze

Materiał sponsorowany