Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zawalczy o Zuzę, ale będzie już za późno! Wybierze kogoś innego?

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zawalczy o Zuzę, ale będzie już za późno! Wybierze kogoś innego?

Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zawalczy o Zuzę, ale będzie już za późno! Wybierze kogoś innego?

2021-09-02 21:34

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Błażej (Mateusz Damięcki) zrobi wszystko, aby odzyskać Zuzę (Anita Sokołowska). Między kochankami układało się tak dobrze i wydawało się, że nikt ani nic nie zdoła rozwalić ich szczęścia, jednak nic bardziej mylnego. Niespodziewany powrót Renaty (Izabela Zwierzyńska) wywrócił wszystko do góry nogami, a Zuza zrozumiała, że kolejny raz dała się oszukać mężczyźnie. W 18 sezonie „Przyjaciółek” Błażej za wszelką cenę postara się odzyskać ukochaną, ale za wiele nie ugra! Dla Markiewicz będzie liczył się już zupełnie ktoś inny!

Błażej stanie na głowie, aby udobruchać Zuzę w 18 sezonie „Przyjaciółek”, ale ona postawi na kogoś innego!

Ostatni sezon „Przyjaciółek” był niezwykle trudny dla Zuzy. Ciągłe zawirowania w pracy, utrata dyrektorskiego stanowiska na rzecz Gracjana Zaleśnego (Jakub Wons), rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski), a także choroba Krzysia (Olek Sułek) całkowicie wybiły ją z rytmu i spowodowały, że przestała skupiać się na sobie i na swoich potrzebach! Wówczas liczył się dla niej tylko Krzyś, dla którego chciała jak najlepiej. Poświęciła wszystko i każdą wolną chwilę wykorzystywała na szukanie nowej terapii dla swojego dziecka. W międzyczasie poznała Błażeja, który podobnie jak ona, „samotnie” wychowywał akustycznego chłopca. Spotkania w trakcie terapii ich dzieci bardzo ich do siebie zbliżyły i choć na chwilę pozwoliły Markiewicz zapomnieć o rzeczywistości!

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Ostra kłótnia między Andrzejem a Robertem! To już koniec klubu byłych Ingi? - ZDJĘCIA, WIDEO

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W ostatnim sezonie „Przyjaciółek” za namową Ingi (Małgorzata Socha) Zuza wyciągnęła Błażeja na randkę, na której wspaniale się bawiła, a także za namową: Ingi, Anki (Magdalena Stużyńska) oraz Patrycji (Joanna Liszowska) wybrała się z nim na ślub Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski)! Przyjaciółki były pod wrażeniem nowego ukochanego Zuzy i mocno kibicowały jej w nowym związku. Zakochani bawili się tak dobrze, że wydawało się, że nikt ani nic nie zdoła tego zepsuć, a także, że Zuza w końcu odnalazła swoją miłość życia. Niestety ostatni 206 odcinek „Przyjaciółek” zweryfikował wszystko!

W ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” zakochani urwali się ze ślubu Dorotki i Sławka, aby spędzić miłe chwile sam na sam. Jeszcze w tym samym odcinku Błażej wpadł na pomysł, aby przedstawić Zuzę swojej mamie, na co zakochana Markiewicz mimo lekkiego zaskoczenia, oczywiście się zgodziła. Para wybrała się do mieszkania Błażeja, gdzie obydwoje przeżyli szok! W drzwiach mieszkania przywitała ich Renata, żona Błażeja, która przytulała ich syna! Kobieta oznajmiła swojemu mężowi, że wróciła, czym mocno zaskoczyła Zuzę! Przecież w ostatnim sezonie „Przyjaciółek” Błażej przekonywał ją, że Renata okropnie go zraniła i odeszła jak gdyby nic, a teraz nagle wróciła z uśmiechem na ustach. Wówczas dla Markiewicz wszystko stało się jasne. Błażej zabawił się jej kosztem, a ona kolejny raz dała się oszukać!

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Nowy szef Zuzy nieźle zajdzie jej za skórę. Markiewicz kolejny raz pozbędzie się wroga – ZWIASTUN

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Błażej zrobi wszystko, aby wyjaśnić Zuzie to małe nieporozumienie. Za wszelką cenę będzie próbował zwrócić na nią swoją uwagę, ale bezskutecznie, gdyż Markiewicz będzie go olewać. Mężczyzna jednak tak łatwo się nie podda, gdyż zrozumie jak bardzo zależy mu na Zuzie i choć ona sama również nie będzie mogła poradzić sobie z tą sytuacją nie dopuści do siebie kochanka i będzie trzymać go na dystans. W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza będzie rozdarta. Z jednej strony zależy jej na Błażeju, ale z drugiej nie chce kolejny raz spotkać się z rozczarowaniem.

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza wyciągnie lekcje z tego przykrego doświadczenia i na pierwszym miejscu postawi swoich synów! Terapia Krzysia, a także poprawa relacji z Grzesiem (Jan Pieńkowski) będzie dla niej priorytetem w 18 sezonie „Przyjaciółek”. Jednak Błażej nie da o sobie zapomnieć, a wraz z nim również Renata, która zacznie nachodzić Zuzę w miejscu pracy! Co postanowi Zuza? Czy da Błażejowi jeszcze jedną szansę? Tego z pewnością dowiemy się w 18 sezonie „Przyjaciółek”!

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Koniec Dorotki i Sławka? Nie będzie starać się o zwykłego hydraulika i wyleci na Zanzibar - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)
Przyjaciółki 17, odcinek 206, rodzina Błażeja (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 206, rodzina Błażeja (Mateusz Damięcki)
Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze