Przyjaciółki, 18 sezon. Ślub Ingi i Sajmona. Padnie przed nią na kolana z obłędnym pierścionkiem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Instagram Przyjaciółki, 18 sezon. Ślub Ingi i Sajmona. Padnie przed nią na kolana z obłędnym pierścionkiem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Przyjaciółki, 18 sezon. Ślub Ingi i Sajmona. Padnie przed nią na kolana z obłędnym pierścionkiem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2021-08-08 16:19

W 18 sezonie "Przyjaciółki" Inga (Małgorzta Socha) wyjdzie za Sajmona (Jakub Sasak)? Młody student padnie przed nią na kolana z obłędnym pierścionkiem zaręczynowym w ręku! To szok, bo przecież w minionym sezonie serialu "Przyjaciółki" Inga dowiedziała się, że młody student spotykał się z nią dla zakładu i głupiego żartu. Serce jej pękło, ale zapowiada się na to, że szybko je poskleja... Chociaż bliscy byli mocno zdziwieni romansem Gruszewskiej z dużo młodszym Sajmonem, może to własnie jest jej prawdziwa miłość? Reakcja Zuzy (Anita Sokołowska) na oświadczyny chłopaka będzie bezcenna! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Ślub Ingi i Sajmona w 18 sezonie "Przyjaciółki"? Student wyciągnie pierścionek zaręczynowy 

Szok w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki"! Inga weźmie ślub z Sajmonem? Miniony sezon "Przyjaciółek" nie był dla niej łaskawy. Weszła w zawiłą relację z młodym studentem AWF-u i dość długo ukrywała łączące ich uczucie. O ile w ogóle można mówić tutaj o prawdziwym uczuciu, skoro w ostatnim odcinku 17 sezonu "Przyjaciółki" okazało się, że Sajmon spotykał się z Ingą dla żartu. Dowiedziała się tego od kolegi jej kochanka. 

- (...) To on wygrał zakład - powiedział wtedy Indze kolega studenta. - Jaki zakład? - zdziwiła się Inga. - Że poderwie mamuśkę... - rzucił jej w twarz chłopak, a Inga ze spuszczoną głową wyszła i zrozumiała, że cały jej romans był oparty na kłamstwie i głupich żartach z jej uczuć. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

Pomimo całej sytuacji w minionym sezonie "Przyjaciółki", Sajmon wkrótce oświadczy się Indze!

- Czy zostaniesz moją żoną? Wyjdziesz za mnie? - chłopak padnie przed Gruszewską na kolana i wypowie magiczne słowa, jednocześnie wyciągając pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Inga aż otworzy usta ze zdziwienia. Przecież całkiem niedawno dowiedziała się, że została ofiarą podłego żartu, a teraz studentowi przyjdą do głowy oświadczyny... Tego już będzie za wiele, a najlepszym skwitowaniem całej sytuacji, będą reakcje przyjaciółek, które zostaną świadkami całego zajścia. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3253: Michał zaciągnie Marysię na seks, a potem zrobi to samo z Grażyną - ZDJĘCIA

Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) nie zaczną gratulować Indze, a w zamian za to wybuchną śmiechem! Szczególnie Zuza aż się odwróci plecami do pary, aby ukryć parsknięcie. Anka i Patrycja również nie będą mogły uwierzyć w to, co właśnie się dzieje. Nie ma co się dziwić, bo Sajmon odważy się na bardzo ryzykowny krok. Czy chłopakowi to się opłaci i Inga przyjmie oświadczyny? Wszystko okaże się w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" w jesiennej ramówce telewizji Polsat. 

Zobacz jak będą wyglądały zaręczyny Ingi i Sajmona w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze