Pierwsza miłość, odcinek 3253: Michał zaciągnie Marysię na seks, a potem zrobi to samo z Grażyną

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość, odcinek 3253: Michał zaciągnie Marysię na seks, a potem zrobi to samo z Grażyną

Pierwsza miłość, odcinek 3253: Michał zaciągnie Marysię na seks, a potem zrobi to samo z Grażyną - ZDJĘCIA

2021-08-05 13:07

Los nie oszczędzi Marysi (Aneta Zając) w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021. Zdrady Michała (Wojciech Błach) przekroczą wszelkie granice. Najpierw udawał troskliwego męża, który martwił się, że Domańska jest szykanowana przez podłego Edwarda (Marek Siudym) i trafiła do psychiatryka, a kiedy już kobieta odzyskała wolność, on zaczął urządzać sobie seks schadzki z Grażyną (Grażyna Weksler). Na początku najnowszego sezonu "Pierwsza miłość" uda skruchę, a Marysia znów mu zaufa. Pójdzie z nim do łóżka, a on w 3253 odcinku "Pierwsza miłość" zrobi z niej głupią i kolejny raz prześpi się z Wekslerową...

"Pierwsza miłość" odcinek 3253 - piątek, 3.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

Wkrótce w "Pierwsza miłość" dziwny miłosny trójkąt Marysi, Grażyny i Michała zmieni się w chorą sytuację. Domańska przyjęła do wiadomości, że mąż ją zdradził z Weksler, ale będzie żyła w przekonaniu, że to się więcej nie powtórzy. Zdrada Michała w "Pierwsza miłość" była nie do uwierzenia. Przecież to on walczył o Marysię, kiedy ta była szykanowana przez podłego ojca, który zamknął ją w psychiatryku. 

Mężczyzna walczył nawet o prawa do opieki nad Julką (Łucja Kawczak) i działał, by Domańska wyszła na wolność z zakładu. Kiedy faktycznie się to stało, on zaczął sobie urządzać seks schadzki z Grażyną. Marysia nie mogła uwierzyć m.in. Kindze (Aleksandra Zienkiewicz), że dopuścił się zdrady. Ślepo ufała mężowi, aż w końcu prawda wyszła na jaw. Kobieta wyjdzie na głupią, bo Michał szykuje ostry numer. 

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie

W 3253 odcinku "Pierwsza miłość" Michał znów zdradzi Marysię! To będzie szczyt podłości. Początkowo zbajeruje Domańską, że to z nią chce układać sobie życie i dla niej zapomni o Grazynie. Domańska się nabierze i pójdzie z nim do łóżka. Będzie pewna, że małżeństwo da się odratować i wszystko wróci na normalne tory. Nie ma pojęcia, że niedługo po seksie z nią, mężczyzna zrobi to samo z Grażyną! Mało tego, okaże się tak bezczelny, że Marysia będzie na niego czekała w domu, a on zamiast wrócić, uda się na igraszki z Wekslerową. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe dziecko Zduńskich! Nie na to liczyli Kinga i Piotrek

Marysia z "Pierwsza miłość" nigdy nie miała szczęścia do mężczyzn, ale zachowanie Michała to będzie wielka przesada. Warto przypomnieć, że Grażyna to przecież szefowa Marysi, z którą współpracuje. Tym bardziej Domańska może czuć się kompletnie głupio. Wiadomo już, że Marysia podejmie kroki i wyzna, że jej małżeństwo się skończyło. Spróbuje się również zwolnić z pracy, co okaże się nie być takie proste. Nowy sezon "Pierwsza miłość" nie oszczędzi Domańskiej, ale nie wiadomo jeszcze, czy tym razem zawalczy o siebie i swoją godność i ostatecznie zerwie kontakt z Michałem.

Zobacz w GALERII ZDJĘCIA perypetie Marysi z najnowszych odcinków "Pierwszej miłości">>>

Najnowsze