Pierwsza miłość, odcinek 3229: Marysia znajdzie dowód na romans Grażyny! Michał pożałuje, że zdradził Domańską?

2021-04-25 15:45 Małgorzata Pala
Pierwsza miłość, odcinek 3229: Marysia znajdzie dowód na romans Grażyny! Michał pożałuje, że zdradził Domańską?
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3229: Marysia znajdzie dowód na romans Grażyny! Michał pożałuje, że zdradził Domańską?

W 3229 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) będzie coraz bliżej prawdy o romansie Michała (Wojciech Błach). Wparuje do domu Grażyny (Grażyna Wolszczak), która akurat będzie w trakcje seks schadzki z mężem Domańskiej! Sytuacja w "Pierwszej miłości" stanie się podbramkowa, ale kochankowie wymyślą szybki plan. Szczególnie Grażyna podejmie szokującą decyzję, która może wpłynąć na całe życie Marysi. Wyznają jej prawdę o romansie i zdradzie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3229 - piątek, 7.05.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3229 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia nie będzie jeszcze świadoma, że Michał romansuje za jej plecami i to ze starszą od siebie Grażyną! Domańska nie weźmie pod uwagę, że jej partner, który walczył z nią, kiedy była w psychiatryku i zajmował się Julką (Łucja Kawczak), jest zdolny do zdrady. Niestety w 3229 odcinku "Pierwsza miłość" na własne oczy zobaczy mężczyznę ukrywającego się w łazience Grażyny, ale nie połączy faktów, że to może być właśnie jej mąż! Chociaż właściwie nieomal nakryje ich na seksie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński załatwi Łukasza za to co zrobił z Patrycją. Poniży go na środku szpitala, ale to nie wszystko

Marysia w 3229 odcinku "Pierwsza miłość" zauważy dziwne zachowanie Grażyny, ale nie będzie się wtrącać w to, co wyprawia w łóżku. Uzna, że to nie jej sprawa i nie będzie świadoma, że jest dokładnie odwrotnie. To właśnie z Michałem Grażyna będzie umawiać się na seks. Po żenującym ukrywaniu się mężczyzny w łazience w 3229 odcinku "Pierwsza miłość", kochankowie mocno się zestresują. To Grażyna przemyśli sprawę i wyzna Michałowi, że w sumie nie chce niszczyć jego rodziny...

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Grażyna w 3229 odcinku "Pierwsza miłość" mocno zestresuje wizyta Marysi. Powie kochankowi, że ma wyrzuty sumienia, ale nie zapowiada się jednak na to, by w serialu "Pierwsza miłość" całe zamieszanie skończyło się dobrze. Domańska zacznie się zastanawiać kim może być mężczyzna z łazienki Grażyny i dojdzie do wniosku, że to musi być Wenerski (Przemysław Sadowski). Nie domyśli się, że zdradza ją Michał, a Jakub nie ma z tym nic wspólnego. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze