Przyjaciółki, 18 sezon. Kochanek Patrycji uwiedzie Ankę? Chodzi o grubą kasę - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, 18 sezon. Kochanek Patrycji uwiedzie Ankę? Chodzi o grubą kasę - ZWIASTUN

Przyjaciółki, 18 sezon. Kochanek Patrycji uwiedzie Ankę? Chodzi o grubą kasę - ZWIASTUN

2021-08-07 14:52

Szok w 18 sezonie "Przyjaciółek"! Do Warszawy wróci Artur (Paweł Małaszyński) i zacznie nękać nie tylko Patrycję (Joanna Liszowska) - oszust i manipulant zabierze się za Ankę (Magdalena Stużyńska)! Tak to wygląda w pierwszym ZWIASTUNIE 18 sezonu "Przyjaciółek". Patrycja odtrąca faceta, na którym wielokrotnie się zawiodła, ale on nie odpuszcza. I swoje kroki skieruje do kancelarii Strzeleckich, gdzie w czułych objęciach z Arturem przyłapie żonę Paweł (Bartek Kasprzykowski)... Czy Artur uwodząc Ankę spróbuje "zdobyć" kasę na swoje ogromne długi? Zobacz ZWIASTUN 18 sezonu "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki", 18 sezon. Anka wpadnie w sidła Artura? Oszust spróbuje wyłudzić grubą kasę 

W 18 sezonie "Przyjaciółek" do warszawy wróci Artur. Wszyscy mieli już nadzieję - z Patrycją na czele - że ten rozdział jest już zamknięty. Niestety jednak, okaże się, że ten rozdział jej życia nie został zamknięty. Co gorsze Artur zabierze się teraz za jej przyjaciółkę, Ankę! Jak informuje magazyn "Świat seriali" do kancelarii Ani i Pawła Strzeleckich zgłosi się właśnie były kochanek Patrycji. Czego będzie chciał ten oszust?

Być może w 18 sezonie "Przyjaciółek" okaże się, że Artur będzie szukał pomocy prawnej, bo uzależniony od hazardu mógł popaść w poważne kłopoty. Tyle, że na ZWIASTUNIE  widać, że on zwyczajnie uwodzi Ankę! 

Nie przegap: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W czułym "tańcu-przytulańcu" przyłapie żonę w "Przyjaciółkach" Paweł. Jak zareaguje na widok oszusta, który zamiast grzecznie siedzieć po drugiej stronie biurka i słuchać prawnej porady, porywa mu żonę do tańca?

Wydaje się bardzo prawdopodobne, że oszust Artur w 18 sezonie "Przyjaciółek" spróbuje wyłudzić od Strzeleckich wielkie pieniądze, które nie wiadomo komu jest winien. A to taki typ, który nie cofnie się przed niczym, aby dorwać się do kasy... Jedno jest pewne: Anka i Paweł gorzko pożałują, że dopuścili drania do swojego życia!

Zobacz także: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

Najnowsze