M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

Zdradzamy: Patrycja w "M jak miłość" trafi w 1602 odcinku serialu do szpitala i nie wróci stamtąd do domu! Dlaczego? Okaże się, że potworny stres na jaki naraził Patrycję (Alżbeta Lenska) podły Argasiński (Karol Strasburger) stanowi śmiertelne zagrożenie dla dziecka! Argasińska również będzie w tragicznym stanie psychicznym i fizycznym. Będzie już wiedziała, że małżonek wydał wyrok śmierci na Łukasza (Jakub Józefowicz). Lekarze będą jednomyślni - dom Argasińskich w "M jak miłość" jest dla Patrycji i jej dziecka zagrożeniem!

"M jak miłość". Patrycja już nie wróci ze szpitala do domu. Ucieknie do Łukasza? 

Patrycja na początku nowego sezonu "M jak miłość" będzie w jeszcze gorszej sytuacji, niż w finale 21 sezon serialu. Argasiński nie tylko będzie już wiedział o dziecku, ale zrealizuje krwawy plan zemsty za przyprawienie mu rogów. Usłużny kryminalista Herman (Piotr Łukawski) wytropi szybko kochanka Patrycji, a ordynator wyda na Łukasza wyrok śmierci!

Ciężarna Patrycja będzie przeżywała w "M jak miłość" horror - z jednej strony czuje się winna za zdradę męża, z drugiej boi się o życie Łukasza, z trzeciej - umiera ze strachu o dziecko. I jakby tego było mało - wstyd, jaki przeżyje przed Martą (Dominika Ostałowska), kiedy wyda się romans z jej synem, dobije Argasińską. To wszystko doprowadzi do tego, że Patrycja będzie miała taki bóle, przez które będzie musiała znaleźć się w szpitalu!

Czytaj koniecznie: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę 

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?
Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję?! Karol Strasburger zdradził wszystko! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Karol Strasburger zdradził wszystko! - WIDEO

Argasiński w "M jak miłość" jeszcze zmusi przed wypadkiem żonę do wspólnego wywiadu w telewizji. Przy tej okazji załamana żona wygranie wszystkie jego grzechy i kochanki. Okaże się, że romans z Łukaszem to po trosze była jej zemsta na mężu, za jego liczne zdrady! Kiedy lekarze zobaczą, w jakim stanie jest ciężarna pacjentka, nie zostawią jej wyboru: nie może wrócić do domu. Jeżeli to zrobi straci dziecko!

Czy Patrycja od 1602 odcinka "M jak miłość" do końca ciąży będzie leżeć w szpitalu? Bardziej prawdopodobne jest, że Argasińska kiedy poczuje, że nie ma już wyboru postanowi zmienić swoje życie, czy spróbuje uciec do Łukasza, powie mu o ciąży i zacznie nowe życie? Przekonamy się już we wrześniu w TVP2!  

Nie przegap: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze