Budzyński najlepszym mężem w M jak miłość! Fani nie mają wątpliwości

i

Autor: MTL Maxfilm Budzyński najlepszym mężem w "M jak miłość"! Fani nie mają wątpliwości

Budzyński najlepszym mężem w "M jak miłość"! Fani nie mają wątpliwości

Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) został uznany za najlepszego małżonka w "M jak miłość"! Zdaniem fanów to Magda (Anna Mucha) ma wielkie szczęście i w końcu znalazła bezpieczną przystań u boku wspaniałego mężczyzny. Zapytaliśmy wiernych widzów "M jak miłość" na naszym fanpage o to, który z mężów jest najlepszy: Zduński (Marcin Mroczek), Budzyński, czy Lisiecki (Arek Smoleński). Wyniki sondy są niesamowite - Andrzej dosłownie rozgromił rywali! Przegrać mógłby tylko z Lucjanem Mostowiakiem (Witold Pyrkosz), ale jego już niestety u boku Barbary (Teresa Lipowska) nie ma...

Magda Budzyńska ma najlepszego męża w "M jak miłość"! Andrzej rozgromił konkurencję

Mecenas Andrzej Budzyński wyrósł na najlepszego męża w "M jak miłość"! I trzeba przyznać, że solidnie sobie na to miano zapracował, a i Magdzie należało się w końcu szczęście...

W zabawie, do jakiej zaprosiliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu na Facebook-u zapytaliśmy o to, który z panów jest najlepszym małżonkiem: Zduński, Budzyński, czy Lisiecki. Fani nie mieli żadnych wątpliwości: Budzyński bezapelacyjnie wygrał! Do rankingu na najlepszego męża w "M jak miłość" wybraliśmy panów, którzy mają już długi małżeński staż i zobaczymy ich w najbliższych styczniowych odcinkach serialu: 1558 i 1559.   

Czym mecenas Budzyński jako mąż Magdy zaskarbił sobie tak wielkie uznanie fanów "M jak miłość"? Naszym zdaniem cierpliwością - przetrzymał wszystkie wybryki Kamila (Marcin Bosak), który przez lata próbował odebrać mu żonę. Magda zawsze może na niego liczyć, i w zdrowiu, i w chorobie. I nawet byłej żonie Marcie (Dominika Ostałowska) Andrzej nigdy pomocy nie odmówi i jest rewelacyjnym ojcem i dla swojej córki Ani (Gabriela Świerczyńska) i syna Magdy, Maćka (Franciszek Przanowski) - choć nastolatki zaczęły sprawiać nie lada kłopoty. Andrzej Budzyński to dojrzały partner, na którym można się oprzeć, również w sprawach finansowych - zbudował szanowaną kancelarię, a do wszystkiego doszedł ciężką praca, a nie na skróty!

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

M jak miłość: Budzyński będzie miał dosyć Kamila. Tym razem Gryc naprawdę przesadzi - WIDEO

Na nasz post na Fabeobook-u fani zareagowali natychmiast. Można powiedzieć, że prawie 100 procent osób zagłosowało, że to mecenas Budzyński jest najlepszym mężem w serialu "M jak miłość"!

- Andrzej zdecydowanie!

- Andrzej Budzyński ?

- Budzyński najlepszy.

Fani zwrócili też uwagę, że kiedyś podobny plebiscyt wygrałby Piotrek Zduński w "M jak miłość". Ale, niestety mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) wiele zepsuł zadając się z podłą Kamilą (Anna Gorajska). I będzie potrzebował trochę czasu, aby nie tylko zaufanie rodziny, ale i widzów serialu odbudować. 

- Kiedyś Piter teraz Andrzej!

- Kiedyś Piotr a teraz Andrzej...

W komentarzach pojawił się też oczywiście mąż Izy Marcin (Mikołaj Roznerski), który zdaniem fana miałby szanse wygrać z Budzyńskim palmę pierwszeństwa jako najlepszy mąż "M jak miłość'. Spośród panów Lisieckich głosy na Bartka i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) rozłożyły się pół na pół, ale trzeba przyznać, że mąż Uli (Iga Krefft) ostatnio mocno stara się dobić do czołówki

Zdaniem wielu osób i tak najlepszym mężem w "M jak miłość" był, jest i będzie Lucjan Mostowiak! Faktem jest, że to on wychował Mateusza (Krystian Domagała), który dba o Lilkę (Monika Mielnicka) co najmniej tak samo dobrze jak dziadek o babcię Barbarę. 

Najlepszym mężem był Lucjan Mostowiak

- Dokładnie ?

- O tym samym pomyślałam ?

Ciekawi jesteśmy jak potoczą się dalsze losy Kingi i Piotrka Zduńskich oraz Marcina i Izy w "M jak miłość" . Ci pierwsi zaczynają już pięknie wychodzić na prostą po zdradzie mecenasa Zduńskiego, ale u starszych państwa Chodakowskich szykują się bardzo poważne kłopoty...  Najnowsze odcinki serialu pokażą nam, jak wiele jeszcze nasi ulubieni małżonkowie potrafią dla swoich drugich serialowych połówek zrobić! Ciekawe czy po tych przejściach, za jakiś czas mecenas Budzyński straci swoją niezachwianą pozycję najlepszego męża "M jak miłość"? 

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2365: Piękna Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Tak będzie go do niej ciągnęło 

Najnowsze