M jak miłość, odcinek 1559: Ojciec Lilki złamie ważną przysięgę! Mateusz zabroni mu zbliżać się do żony

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Ojciec Lilki złamie ważną przysięgę! Mateusz zabroni mu zbliżać się do żony

M jak miłość, odcinek 1559: Ojciec Lilki złamie ważną przysięgę! Mateusz zabroni mu zbliżać się do żony

2021-01-18 20:46

W 1559 odcinku "M jak miłość" zobaczymy dramatyczne wydarzenia w rodzinnym domu Lilki (Monika Mielnicka). Jej rodziny ojciec (Tomasz Sobczak) złamie słowo dane jej matce (Dorota Chotecka) i wywoła prawdziwą burzę w gwałconej przez lata przez brutalnego Banacha (January Brunov) psychice dziewczyny... Jacek nie posłucha Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która lojalnie uprzedzi swojego dawnego chłopaka, że Lilka nie powinna przeżywać takich wstrząsów. W efekcie kolejnej traumy Lilki Mateusz (Krystian Domagała) w 1559 odcinku "M jak miłość" może zabronić mu zbliżać się do żony!

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jacek będzie się miotał przez cały 1559 odcinek "M jak miłość" - czy zdradzić Lilce, że jest jej prawdziwym ojcem, czy odlecieć do Kanady i z daleka obserwować jej życie. Ale sprawy się skomplikują bo rodzice Lilki nie wpadną na pomysł, że dzieci słyszą, co się dzieje, a w dodatku ze sobą rozmawiają. 

Kiedy ojciec Lilki przyjedzie do domu Banachów w 1559 odcinku "M jak miłość" pożegnać się przed odlotem, Kamilek (Miłosz Kwiecień) podsłucha jego rozmowę z mamą. I powie Lilce co usłyszał!

- Nie chcę, żebyś płakała. I nie denerwuj się, ale… Nasz tato… On nie jest twoim prawdziwym ojcem. Słowo honoru, sam słyszałem, jak ten facet rozmawiał z mamą!

- Jaki facet? O czym ty w ogóle mówisz?! - Lilka będzie w szoku

Po rozmowie z bratem Lilka chwyci za telefon i w 1559 odcinku "M jak miłość" nagra Jackowi wiadomość. 

- Mówił pan, że gdybym czegokolwiek potrzebowała… mam dzwonić. Więc dzwonię, bo chcę, żebyście wreszcie przestali mnie okłamywać! Czy to prawda, że jest pan moim ojcem?!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2365: Piękna Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Tak będzie go do niej ciągnęło

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

I tak dojdzie do chwili w 1559 odcinku "M jak miłość", kiedy Jacek będzie musiał złamać przysięgę złożoną matce Lilki. Postawiony przez córkę "pod ścianą" wyzna jej, że to on jest jej ojcem!

 - Dałem słowo twojej matce, że ci tego nie powiem… ale w tej sytuacji nie mogę tego słowa dotrzymać. Tak, to prawda… Jestem twoim ojcem - Jacek stawi się osobiście przed obliczem Lilki. 

Lilka wpadnie w prawdziwą rozpacz w 1559 odcinku "M jak miłość". Pijany Banach, z którym cierpiała przez całe życie znów ją napadnie w domu, a ona przecież nigdy nie musiała go znosić! Co gorsze drań, zagrozi że ją zabije. A tu prawdziwy "tatuś" zjawia się znikąd i oznajmia "radosną nowinę"!

Mateusz, który będzie świadkiem tego spotkania nie będzie mógł spokojnie patrzeć na kolejną straszną krzywdę swojej ukochanej żony. Czy wyrzuci Jacka za drzwi i zabroni mu zbliżać się do Lilki? A może raczej w 1559 odcinku "M jak miłość" odbędzie z nim męską rozmowę

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1559: Bartek uratuje Ulę od nędzy! Znajdzie źródło bogactwa i wybaczy jej wszystko

Najnowsze