M jak miłość, odcinek 1559: Mateusz ujawni ojcu Lilki straszną prawdę o gwałcie. Ta rozmowa odmieni ich życie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Mateusz ujawni ojcu Lilki straszną prawdę o gwałcie. Ta rozmowa odmieni ich życie

M jak miłość, odcinek 1559: Mateusz ujawni ojcu Lilki straszną prawdę o gwałcie. Ta rozmowa odmieni ich życie

W 1559 odcinku "M jak miłość" Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) znów stanie niczym mężny rycerz u boku swojej ukochanej żony (Monika Mielnicka). Tym razem "zmierzy" się ze swoim teściem (Tomasz Sobczak), który właśnie ujawnił swoje ojcostwo. Jak Mateusz opowie mu o potwornej traumie gwałtu Lilki? Jakich użyje słów? Jak poczuje się Lilka, kiedy jej tajemnica wyjdzie na jaw? O ile dobrze znamy Mateusza - zrobi wszystko, ale Lilki nie pozwoli skrzywdzić! Sprawdź co już wiemy o rozmowie Mateusza z Jackiem, która odmieni życie całej trójki w 1559 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1559 odcinku "M jak miłość" Mateusz zmierzy się z poważną rozmową z Jackiem na temat traumy swojej żony. Brutalny gwałt, którego ofiarą padła Lilka położył się mrocznym cieniem na jej życiu, a - jak pamiętamy - był moment, że już chciała z tym wszystkim skończyć... 

Rodzony ojciec Lilki, Jacek będzie się zbierał w 1559 odcinku "M jak miłość" do powrotu do Kanady. Ale przed odlotem, postanowi pozałatwiać wszystkie niedokończone sprawy. Najważniejszą okażą się losy jego córki, najmłodszej pani Mostowiak. 

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

- Nie wiedziałem, że Lilka miała takie przejścia... Krysia nic mi nie mówiła - będzie się tłumaczył Jacek Mateuszowi w 1559 odcinku "M jak miłość". - Co dokładnie się stało? - zapyta. 

- Nie mogę panu powiedzieć. Lilka przeżyła straszną traumę! Lepiej, żeby pan odpuścił - stanie w obronie żony Mateusz. 

- Rozumiem. Nie chciałbym, żeby Lilka cierpiała przeze mnie... - Jacek wycofa się na z góry upatrzone pozycje w 1559 odcinku "M jak miłość". - Ale jedno ci chciałem powiedzieć. Dziękuję, że przy niej byłeś, że ją wspierałeś - usłyszy młody Mostowiak od nowo odnalezionego teścia.  

- Zawsze ją będę wspierał. To moja żona! - odpowie dumny Mateusz. 

Jak widzimy, Mateusz nie wyjawi całej prawdy o gwałcie Lilki jej ojcu w 1559 odcinku "M jak miłość". Wręcz przeciwnie - postawi mu jasną granice, która jest dobro Lilki. Jeżeli Jacek naprawdę będzie chciał poznać swoją córkę, będzie się musiał o to znacznie bardziej postarać!  

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Najnowsze