M jak miłość, odcinek 1550: Piotrek znów zdradzi Kingę! Wykorzysta poważny wypadek Gryca i wróci do Kamili

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1550: Piotrek znów zdradzi Kingę! Wykorzysta poważny wypadek Gryca i wróci do Kamili

M jak miłość, odcinek 1550: Piotrek znów zdradzi Kingę! Wykorzysta poważny wypadek Gryca i wróci do Kamili

W 1550 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) wykorzysta nieuwagę otoczenia i wróci do Kamili (Anna Gorajska)! Czy znów zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek)? Niestety wiele wskazuje na to, że tak, bo wystarczy jedna chwila, aby znów byli blisko 24 godziny na dobę! Wszystko zdarzy się przez poważny wypadek Kamila (Marcin Bosak), który kochankowie wykorzystają, aby wrócić do pracy razem, a potem znów będzie jak w Las Vegas... Wygląda na to, że Zduński nie zmądrzeje i nie uwolni się z sideł podstępnej kochanki w 1550 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1550 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1550 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie miał poważny wypadek. Gryc nie będzie mógł chodzić, więc na pewien czas zostanie wyłączony z prawniczej gry, a Piotrek natychmiast to wykorzysta, aby wrócić do pracy z Kamilą. Wygląda na to, że nic nie da poważny kryzys w małżeństwie Zduńskich, cierpienie Kingi i dzieci - Piotrek po prostu wpadł w sidła Kamili!

Przypomnijmy, że para kochanków została rozdzielona przez Budzyńskiego i Kamila została przesunięta do pracy z Kamilem. Ten - swoim zwyczajem - postanowił zdobyć seksowną prawniczkę, zwłaszcza, że go odrzuciła. Ale ona wściekła się i postanowiła odebrać Piotrka Kindze za wszelką cenę i wygląda na to, że los w 1550 odcinku "M jak miłość" będzie jej sprzyjał! 

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

Nawet Magda, która walczy o małżeństwo Kingi i Piotrka nie zauważy w 1550 odcinku "M jak miłość", nie zauważy, że Piotrek z Kamilą znów są razem! Ta historia się powtórzy - kochankowie wykorzystają pracę, aby oddać się namiętności.

Powtórka z Las Vegas nie przejdzie raczej Piotrkowi na sucho. Kinga wiele wycierpiała i wykazała się ogromną cierpliwością wobec niewiernego męża, ale na powtórkę raczej się nie zdecyduje. A już wyglądało na to, że wypadek Kingi potrząśnie Zduńskim... Czy Piotrek do reszty stracił rozum i naprawdę rzuci rodzinę w 1550 odcinku "M jak miłość" dla kilku chwil przyjemności z Kamilą?  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze