M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi wstrząśnie Piotrkiem. Poważne obrażenia po upadku ze schodów

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi wstrząśnie Piotrkiem. Poważne obrażenia po upadku ze schodów

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi wstrząśnie Piotrkiem. Poważne obrażenia po upadku ze schodów

2020-11-26 9:36

W 1550 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie miała straszny wypadek! Tragedia rozegra się w domu Zduńskich przy Deszczowej. Piotrek (Marcin Mroczek) zostawi żonę i dzieci, a wtedy dojdzie do nieszczęścia. Wystarczy chwila nieuwagi Kingi, która potknie się o zabawkę Miśka (Aleksander Bożyk). Na oczach syna spadnie ze schodów i straci przytomność. Misiek w 1550 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do ojca, by powiedzieć, że Kinga się zabiła. Wypadek ukochanej będzie dla Piotrka wstrząsem tak poważnym, że wreszcie zrozumie co mógł stracić...

"M jak miłość" odcinek 1550 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Kingi w 1550 odcinku "M jak miłość" wydarzy się już po tym jak Zduńscy się pogodzą! Na romantycznym wyjeździe skłóceni małżonkowie wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia i postanowią walczyć o ich miłość. Ale jak podaje "Świat Seriali" czekają ich dramatyczne przejścia i strach o życie Kingi. Wystarczy tylko, że pewnego dnia w 1550 odcinku "M jak miłość" Piotrek zostawi ukochaną z czwórką dzieci samą, by rozegrały się przerażające sceny.

Patrz też: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

Kinga spadnie ze schodów, bo nie zauważy zabawki rzuconej na podłogę przed Miśka. Potknie się w 1550 odcinku "M jak miłość" i uderzy głową o podłogę. Od razu straci przytomność, a świadkiem tragedii będzie Misiek, który wykręci numer do ojca. - Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła!

Słowa wystraszonego dziecka w 1550 odcinku "M jak miłość" i świadomość, że Kinga może umrzeć sprawią, że Piotrek się otrząśnie. Nareszcie zrozumie, że kocha tylko żonę, że to ona, a nie Kamila (Anna Gorajska) jest miłością jego życia, a fascynacja prawniczką nie miała prawa w ogóle mu się przydarzyć.

- Wiesz, kiedy Misiek do mnie zadzwonił i powiedział, że spadłaś ze schodów...Te koszmarne minuty, zanim dotarłem do domu, uświadomiły mi, że nikt inny i nic innego się nie liczy. Gdyby ciebie zabrakło... Kinga, ty... jesteś całym moim światem... - wyzna Piotrek Kindze w 1550 odcinku "M jak miłość" w szpitalu.

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

Niestety obrażenia Kingi w 1550 odcinku "M jak miłość" okażą się dość poważne. Zacznie się skarżyć na bóle i zawroty głowy. Poczuje też mdłości. Lekarz ze szpitala zacznie podejrzewać wstrząs mózgu, bo na chwilę straciła też przytomność. I choć badania wykluczą wstępną diagnozę, to Kinga zostanie w szpitalu na obserwacji. Po tej tragedii w 1550 odcinku "M jak miłość" Piotrek zrozumie, że kocha Kingę i mógł ją stracić przez własną głupotę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze