M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze! Zostawi go na pastwę wulgarnej dziewczyny Inki - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze! Zostawi go na pastwę wulgarnej dziewczyny Inki - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze! Zostawi go na pastwę wulgarnej dziewczyny Inki - ZWIASTUN

W 1558 odcinku "M jak miłość" Maciek (Franciszek Przanowski), syn Magdy (Anna Mucha), weźmie podejrzane tabletki i przedawkuje! Budzyńska nie wykaże się czujnością i zostawi Maćka w rękach paskudnej dziewczyny... Podejrzana Inka (Hanna Borkowska) zabawi się niedoświadczonym, za to zakochanym w niej chłopakiem, a Magda nie dopilnuje własnego syna! Dopiero telefon przerażonej Ani (Gabriela Świerczyńska) postawi na nogi państwa Budzyńskich, którzy natychmiast przylecą ratować zaćpanego Maćka. Czy w 1558 odcinku "M jak miłość" zdążą na czas?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" do szacownego domu państwa Budzyńskich wparuje młodzież: Maciek z Inką. Wystrojona na czarno nastolatka z ostrym makijażu będzie prowadziła swojego chłopaka jak "na smyczy"... Wejdą bez powitania i nawet nie zamkną za sobą drzwi wejściowych! 

- Dzień dobry! A może by tak... - zareaguje zszokowana na ten widok Magda. 

- Dzięki, mamo, nic nam nie trzeba - wetnie się jej w słowo syn

- Ty widziałeś jak ona wygląda?! - Magda ruszy do pokoju Maćka, ale mąż ją powstrzyma.  

- Widziałem, chodź, wychodzimy...

Magda w 1558 odcinku "M jak miłość" będzie miała słuszne przeczucie, że jej syn trafił w bardzo złe ręce. Ale zlekceważy to, a Budzyński będzie myślał, że przesadza, jak każda troskliwa matka i wyprowadzi ją z domu. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda na urodzinach Poli nie pozna Kamila. Zobaczy jego inną twarz - ZWIASTUN

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!
M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Inka (Hania Borkowska), Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Inka (Hania Borkowska), Maciek (Franciszek Przanowski)

Niestety, Inka to faktycznie dziewczyną spod ciemnej gwiazdy. Wniesie do domu Budzyńskichw 1558 odcinku "M jak miłość" narkotyki i zmusi Maćka, aby je zażył! A nastolatek, zafascynowany swoją dziewczyną zrobi wszystko co mu każe...

Po jednej? - zapyta Inka Maćka w 1558 odcinku "M jak miłość", częstując tabletkami, które wniosła do domu Budzyńskich po raz drugi. I niestety, Maciek posłuszny dziewczynie połknie nieznaną tabletkę i przestanie w ogóle kojarzyć co się z nim dzieje! 

Inka jest dziewczyną bardzo taką zbuntowaną - mówi o Ince, grający Maćka Franciszek Przanowski w "Kulisach "M jak miłość". - Maciej robi to co Inka chce. Tak naprawdę to nie jest Maciek i Inka, tylko Inka i bardzo, bardzo niziutki Maciek i on to wyczuwa. Ale może dlatego, że jednak coś do niej czuje, to nic z tym nie robi

 - Maciek, co się dzieje? - zapyta później Ania, kiedy Maciek w 1558 odcinku "M jak miłość" zupełnie straci kontakt z rzeczywistością. - Wracaj do domu jak najszybciej. Maćkowi chyba coś się stało! - będzie wołała do Magdy przez telefon. 

Budzyńscy wybiegną z imprezy urodzinowej Poli jak oparzeni. Czy zdążą na pomoc i uratują kompletnie zaćpanego Maćka? Jedno jest pewne: od 1558 odcinka "M jak miłość" Magda nie tylko straci zaufanie do znajomych syna, ale i do siebie samej. Jak mogła wyjść i zostawić dziecko w łapach takiej małoletniej harpii?

- Jak się ma czuć matka, która znajduje u swojego dziecka dopalacze? Nie dała poczucia własnej wartości i siły swojemu dziecku, żeby powiedziało "nie"? Jak ma się czuć człowiek, który najbardziej kocha i najbardziej drży o swoje dziecko? Tak się właśnie czuje Magda - skomentowała to zdarzenie Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość".

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

M jak miłość: Inka (Hanna Borkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze