BrzydUla 2, odcinek 163: Marek zostawi Ulę. Nie pogodzi się, że to już koniec ich romansu

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 163: Marek zostawi Ulę. Nie pogodzi się, że to już koniec ich romansu

BrzydUla 2, odcinek 163: Marek zostawi Ulę. Nie pogodzi się, że to już koniec ich romansu

2021-09-13 11:59

W 163 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) zauważy, że Marek (Filip Bobek) nie jest już taki, jak na początku ich romansu. Dobrzańska chyba sądziła, że seks schadzki scalą ich pogubione uczucie, ale mąż będzie nieugięty. Przestanie zwracać uwagę na Ulę, z czym ta się nie pogodzi. W 163 odcinku "BrzydUla 2" dopiero terapeutce zwierzy się, jak traktuje ją mąż i co jej robi. Marek zostawi Ulę, a ich romans odejdzie w zapomnienie? Ula odkryje, że Marek chce się skupić na czymś zupełnie innym niż ratowanie małżeństwa...

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 163 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 163 odcinku "BrzydUla 2" Ula zauważy, że płomienny romans, który miał wyrwać jej małżeństwo z konfliktu powoli dobiega końca. Marek przestanie się patrzeć na nią namiętnym wzrokiem, a pochłonie go coś zupełnie innego. 

- Puszczają mi nerwy... - powie Marek w 163 odcinku "BrzydUla 2", który będzie miał dość sytuacji w firmie, zawirowań prywatnych i wszystkiego po trochu. - Nie nakręcaj się znowu (...) Tylko my sami możemy się zniszczyć - da mu do zrozumienia Ula. - Nic tak nie niszczy jak twoje zimne spojrzenie - wyzna Marek. - A mnie nic jak ten twój... Nieważne - zacznie Dobrzańska. - No powiedz - zachęci Marek. - Rozwód - wyksztusi wreszcie zmartwiona Ula, która nie zdoła dłużej ukryć, że widmo rozstania wisi w powietrzu. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Ula w 163 odcinku "BrzydUla 2" nie przeżyje faktu, że traci męża, z którym miała nadzieję się godzić. Pójdzie do terapeutki, bo nie wytrzyma natłoku myśli i właśnie wtedy wyzna prawdę o swoich uczuciach i o tym, że Marek się nią nie interesuje. 

- Mieliśmy rozmawiać, choćby nie wiem co... - wyzna terapeutce Ula. - I co? Co się stało? - zapyta pani psycholog. - Nie wiem co, w sensie dosłownie, nie wiem co nadeszło... Ja mimo tego "nie wiem co", chcę kontynuować nasze ratowanie, no a on poszedł ratować nie wiem co... - wyzna pokrętnie Ula, która sama się pogubi w swoich myślach. 

Przeczytaj: Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

W 163 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie faktycznie bardziej zajęty sprawami F&D, niż budowaniem relacji z żoną. On jednak nie dostrzeże większego problemu, a Ula już tak. Niestety ich romans zaczyna przerastać ich samych, bo mocno się w tym wszystkim pogubili. W "BrzydUla 2" będzie jeszcze gorzej, ponieważ niedługo Marek zniknie! Postanowi wyjechać i nie będzie z nim większego kontaktu. Dobrzańska zaczyna rozumieć, że seks schadzki niekoniecznie uratują rozpadające się małżeństwo. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze