BrzydUla 2, odcinek 169: Marek zniknie! Ula nie spodziewa się tak koszmarnego pożegnania

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 169: Marek zniknie! Ula nie spodziewa się tak koszmarnego pożegnania

BrzydUla 2, odcinek 169: Marek zniknie! Ula nie spodziewa się tak koszmarnego pożegnania

2021-09-12 19:25

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) podejmie ważną decyzję, która wpłynie na dalsze losy jego i Uli (Julia Kamińska). Wszedł w romans z żoną, z którą miał się rozwodzić, ale wszystko wymknie się spod kontroli. Dobrzański spakuje walizki i postanowi wyjechać! Od 169 odcinka "BrzydUla 2" Dobrzański zniknie z F&D i życia Uli. Kobieta zostanie sama z walką z Aleksem (Mariusz Zaniewski), ale zanim to nastąpi, czeka ją chłodne pożegnanie. Dobrzańska nie spodziewa się okrutnych słów rzuconych do niej przez męża, z którym miała nadzieję się godzić.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 169 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie zdecydowany na wyjazd do Włoch. Właśnie tam znajduje się Paulina, która już w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" zajęła fotel prezesa i dyryguje F&D na odległość. Niestety nie jest pocieszona, bo media nadal rozpisują się o wielkiej porażce F&D i samych Dobrzańskich. Febo od zawsze miała obsesję na punkcie firmy, która jest jej "oczkiem w głowie" i kiedy usłyszy jak złą renomę zaczęło mieć F&D, wpadnie w szał.

Marek nie zostawi tak byłej narzeczonej, bo pomimo że związał się z Ulą, nie zapomniał o Paulinie, z którą przeżył naprawdę wiele. Marek dość mocno się pogubi, bo seks schadzki z żoną, z którą miał się rozwodzić nie będą już takie same, a była narzeczona będzie wariować we Włoszech. Dobrzański postawi wszystko na jedną kartę i postanowi wyjechać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie odjedzie póki nie porozmawia z Ulą. Niestety nie będzie to miłe spotkanie. Ula w 169 odcinku "BrzydUla 2" będzie odbywała ważne spotkanie biznesowe, które przerwie Dobrzański.  Jednym zdaniem przekreśli wszystko, nad czym pracowała Ula. Powie jej coś, co utkwi jej w pamięci na zawsze. Dobrzański będzie bardzo poddenerwowany kwestią wyjazdu, a romans z Ulą już nie będzie taki ciekawy i emocjonujący jak na początku. To wszystko skumuluje się w Marku, który podejmie ważną decyzję. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

W 169 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że Marek wybiera Paulinę, a Ulę zostawia z wielką aferą w F&D. Uzna, że musi porozmawiać z byłą narzeczoną, która wariuje na punkcie firmy. W 169 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie decyzję męża, ale wzbudzi ona niepokój. Nic dziwnego, skoro Dobrzański i Febo mają bujną przeszłość, planowali rodzinę i ślub. Marek na pożegnanie rzuci Uli tylko kilka gorzkich słów, które na długo zapamięta i nie będą one wróżyły szczęśliwego końca ich romansu. Nie wiadomo kiedy powróci, a podczas jego nieobecności, przynajmniej na początku, nie będzie się odzywał. 

Najnowsze