BrzydUla 2, odcinek 169: Marek zniknie! Ula nie spodziewa się tak koszmarnego pożegnania

2021-09-12 19:25
BrzydUla 2, odcinek 169: Marek zniknie! Ula nie spodziewa się tak koszmarnego pożegnania
Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 169: Marek zniknie! Ula nie spodziewa się tak koszmarnego pożegnania

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) podejmie ważną decyzję, która wpłynie na dalsze losy jego i Uli (Julia Kamińska). Wszedł w romans z żoną, z którą miał się rozwodzić, ale wszystko wymknie się spod kontroli. Dobrzański spakuje walizki i postanowi wyjechać! Od 169 odcinka "BrzydUla 2" Dobrzański zniknie z F&D i życia Uli. Kobieta zostanie sama z walką z Aleksem (Mariusz Zaniewski), ale zanim to nastąpi, czeka ją chłodne pożegnanie. Dobrzańska nie spodziewa się okrutnych słów rzuconych do niej przez męża, z którym miała nadzieję się godzić.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 169 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie zdecydowany na wyjazd do Włoch. Właśnie tam znajduje się Paulina, która już w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" zajęła fotel prezesa i dyryguje F&D na odległość. Niestety nie jest pocieszona, bo media nadal rozpisują się o wielkiej porażce F&D i samych Dobrzańskich. Febo od zawsze miała obsesję na punkcie firmy, która jest jej "oczkiem w głowie" i kiedy usłyszy jak złą renomę zaczęło mieć F&D, wpadnie w szał.

Marek nie zostawi tak byłej narzeczonej, bo pomimo że związał się z Ulą, nie zapomniał o Paulinie, z którą przeżył naprawdę wiele. Marek dość mocno się pogubi, bo seks schadzki z żoną, z którą miał się rozwodzić nie będą już takie same, a była narzeczona będzie wariować we Włoszech. Dobrzański postawi wszystko na jedną kartę i postanowi wyjechać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie odjedzie póki nie porozmawia z Ulą. Niestety nie będzie to miłe spotkanie. Ula w 169 odcinku "BrzydUla 2" będzie odbywała ważne spotkanie biznesowe, które przerwie Dobrzański.  Jednym zdaniem przekreśli wszystko, nad czym pracowała Ula. Powie jej coś, co utkwi jej w pamięci na zawsze. Dobrzański będzie bardzo poddenerwowany kwestią wyjazdu, a romans z Ulą już nie będzie taki ciekawy i emocjonujący jak na początku. To wszystko skumuluje się w Marku, który podejmie ważną decyzję. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

W 169 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że Marek wybiera Paulinę, a Ulę zostawia z wielką aferą w F&D. Uzna, że musi porozmawiać z byłą narzeczoną, która wariuje na punkcie firmy. W 169 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie decyzję męża, ale wzbudzi ona niepokój. Nic dziwnego, skoro Dobrzański i Febo mają bujną przeszłość, planowali rodzinę i ślub. Marek na pożegnanie rzuci Uli tylko kilka gorzkich słów, które na długo zapamięta i nie będą one wróżyły szczęśliwego końca ich romansu. Nie wiadomo kiedy powróci, a podczas jego nieobecności, przynajmniej na początku, nie będzie się odzywał. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze