M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

W 1599 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) dostanie do ręki twarde dowody na to, że to Łukasz (Jakub Józefowicz) jest ojcem dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska). Zdjęcia fizjoterapeuty pod domem ordynatora doniesie mu usłużny bandyta Herman (Piotr Łukawski), który jednocześnie zajmie się "doradzaniem", co tym fantem zrobić. Argasiński na widok zdjęć na moment dosłownie straci głos - będzie w ciężkim szoku, że to wszystko się działo tuż "pod jego nosem"! Ale drań ordynator szybko się otrząśnie i jeszcze bardziej upokorzony romansem żony przystąpi do brutalnego ataku. Od tego momentu 1599 odcinka "M jak miłość" życie Łukasza będzie już dosłownie wisiało na włosku!

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1599 odcinku "M jak miłość" krąg podejrzeń zbirów Argasińskiego, wysłanych w pogoń za kochankiem Patrycji, zacieśni się do jednej, właściwej osoby. Trzeba przyznać, że mafijni przestępcy to zawodowcy - "ustrzelą" trafnie podejrzanego i doniosą jego zdjęcia na biurko ordynatora. Tak Łukasz dostanie się w łapy żądnego zemsty Argasińskiego. I to nawet dosłownie, bo będzie obracał w rękach zdjęcia Łukasza pod swoim domem, nie mogąc uwierzyć, ze ten młody fizjoterapeuta przyprawił mu rogi!     

- Nie mogę w to uwierzyć... Sam mu ją wpakowałem! - westchnie Argasiński, kiedy w końcu zdoła się odezwać.

Szok, jakiego dozna Argasiński w 1599 odcinku "M jak miłość" bardzo szybko przerodzi się w dziką furię. Upokorzony po raz kolejny małżonek Patrycji nie tylko będzie żądał zemsty, ale od tej chwili ma to się odbyć szybko i okrutnie!   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

M jak miłość odcinek 1596 ZWIASTUN. Tak Marta dowie się o romansie Łukasza i Patrycji. Argasiński wyda na niego wyrok!

- Przyjaciół trzeba trzymać blisko, ale wrogów jeszcze bliżej... - groźny przestępca Herman w gabinecie Argasińskiego będzie się silił na mądrości doradcy małżeńskiego. Ale od tej chwili w 1599 odcinku "M jak miłość" ordynator już nie będzie chciał go słuchać. Zleci mu natychmiastowe wykonanie tego, na co jakiś czas temu się umówili. Łukasz ma zginąć mnie tylko z jego życia, ale z powierzchni ziemi!

Tymczasem matka (Dominika Ostałowska) Łukasza w 1599 odcinku "M jak miłość" będzie zwierzała się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że jej syn zakochał się w żonie swojego szefa. Zetknięcie tych dwóch światów - matczynej troski Marty i okrutnej zemsty Argasińskiego zrobi na widzach ogromne wrażenie. Kto ostatecznie wygra tę okrutną rozgrywkę o życie Łukasza?  

Wiele wyjaśni się w 1599 odcinku "M jak miłość" na spotkaniu w gabinecie Argasińskiego. Łukasz zostanie wezwany przed oblicze szefa i panowie zmierzą się jak odwieczni wrogowie. Czy Łukasz najpierw straci pracę, a potem zostanie skatowany przez zbirów Argasińskiego? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2468: Regina zacznie krwawić. Pozna wstrząsającą diagnozę w szpitalu - ZDJĘCIA

Sonda
Kto wygra wojnę o Patrycję w "M jak miłość": mąż, czy kochanek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze