M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

2021-09-08 21:30

W 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci z Francji po pogrzebie ojca i pogrąży się w totalnej rozpaczy. Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) zmarł nagle na zawał, a Joasia nie zdążyła się nawet z nim pożegnać. Po tym jak w 1597 odcinku "M jak miłość" pochowa ojca w obcym kraju, z dala od siebie, nie będzie miała siły dalej żyć. Zostaną jej już tylko dzieci, Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtek (Feliks Matecki), bo przecież Michała (Paweł Deląg) znów od siebie odepchnęła. U Chodakowskich zapanuje żałoba. Stan Joasi będzie na tyle poważny, że zacznie brać silne leki, a stres odbije się na jej zdrowiu... To się źle skończy!

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pogrzeb ojca Joasi w 1597 odcinku "M jak miłość" odbędzie się we Francji, z dala od bliskich osób z rodziny Chodakowskich. Przez wiele lat Adam Tarnowski mieszkał i pracował w Paryżu. Tam ułożył sobie życie, choć oprócz córki i przybranych wnuków nie miał nikogo. Tym bardziej zaskakuje decyzja Joasi, która w 1597 odcinku "M jak miłość" wróci do Polski z Francji już po pogrzebie. Nie przywiezie do kraju urny z prochami ojca, nie zechce pochować go na cmentarzu gdzieś w pobliżu własnego domu. Pogrążona w żałobie Joasia nie poradzi sobie z kolejną bolesną stratą. Rozstała się z Michałem i ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski), a teraz opuścił ją najbliższy mężczyzna.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1597: Franka publicznie upokorzy Pawła przed ślubem! Nakryje ją z Krzyśkiem - ZDJĘCIA

Nic dziwnego, że w 1597 odcinku "M jak miłość" tak dotkliwie skrzywdzona przez los Joasia nie poradzi sobie sama z niewyobrażalnym bólem i żałobą. Żeby zagłuszyć cierpienie zacznie brać leki na uspokojenie. Zosia, która w tych trudnych chwilach w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie dla przybranej matki w zasadzie jednym wsparciem. Oczywiście u boku Joasi nie zabraknie syna Wojtka, przyjaciół z ulicy Wietrznej i Deszczowej, zwłaszcza Zduńskich.

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Sprawdź też: Andrzej Młynarczyk odszedł z M jak miłość i musiał walczyć o przetrwanie. Niewielu wie co się z nim działo przez lata! - ZDJĘCIA

Ale Chodakowska w 1597 odcinku "M jak miłość" zda też sobie sprawę, że w zasadzie nie ma już żadnej rodziny, że tylko od jej decyzji zależy przyszłość dzieci. Mimo fatalnego stanu psychicznego będzie chciała jak najszybciej znaleźć pracę, żeby zarabiać na rodzinę.

Zaraz po pogrzebie w 1597 odcinku "M jak miłość" zatrudni się za nędzną pensję w punkcie konserwacji mebli, byle tylko wyrwać się z domu i przestać myśleć o ojcu! Jednak tylko dzięki lekom na uspokojenie nie wpadnie w totalny dołek. - To nie ma sensu, powinnam poradzić sobie bez tych leków!

- I na pewno sobie poradzisz... Ale na razie musisz jakoś funkcjonować. I przede wszystkim trochę się wyciszyć… - pocieszy ją Zosia w 1597 odcinku "M jak miłość".

Mimo tych zapewnień córka Joasi w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie drżała ze strachu o jej stan. Bo przez nerwy i stres Chodakowska zacznie powoli tracić też wzrok...

M jak miłość, odc. 1501. Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1501. Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)
Sonda
Myślisz, że w "M jak miłość" Joasia kiedyś przestanie płakać i będzie szczęśliwa?
Najnowsze