Andrzej Młynarczyk odszedł z M jak miłość i musiał walczyć o przetrwanie. Niewielu wie co się z nim działo przez lata! - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Andrzej Młynarczyk odszedł z M jak miłość i musiał walczyć o przetrwanie. Niewielu wie co się z nim działo przez lata! - ZDJĘCIA

Andrzej Młynarczyk odszedł z M jak miłość i musiał walczyć o przetrwanie. Niewielu wie co się z nim działo przez lata! - ZDJĘCIA

2021-09-07 12:10

Andrzej Młynarczyk, nieodżałowany Tomek z "M jak miłość" cztery lata po odejściu z serialu znów ma szansę odzyskać ogromną popularność dzięki roli kolejnego policjanta. Tym razem w nowym serialu TV Puls2 "Dzielnica strachu". O tym, że Młynarczyk wróci do "M jak miłość" krążyły już niestworzone plotki. Także takie, że znany aktor pożałował, że odszedł z hitowej produkcji TVP2, zgodził się na uśmiercenie Tomka, bo jego kariera mocno przygasła. Jaka jest prawda o tym co się działo z Młynarczykiem po pożegnaniu z "M jak miłość"? Mówiło się, że zaprzepaścił wszystko, a do tego musiał walczyć o przetrwanie!

Czy Andrzej Młynarczyk wróci do "M jak miłość" i żałuje odejścia z serialu?

Andrzej Młynarczyk przez 10 lat w "M jak miłość" grał Tomka Chodakowskiego, taksówkarza, a później policjanta, którego makabryczna śmierć w 2017 roku poruszyła widzów. Tak jak decyzja Młynarczyka o odejściu z "M jak miłość". Choć znany 41-letni aktor był wówczas jedną z największych gwiazd w serialu, a jego miłosny wątek z ekranową Joasią, czyli Barbarą Kurdej-Szatan wzbudzał sporo emocji, to Młynarczyk miał dosyć wcielania się w tego bohatera. Postawił wszystko na jedną kartę - odszedł, bo po cichu liczył, że pokaże aktorski talent w innych produkcjach. Ale wydaje się, że sporo zaprzepaścił, bo kariera Młynarczyka nagle stanęła w miejscu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1600: Mateusz żyje, ale nigdy nie wróci! Barbara wreszcie dowie się co się stało z Mateuszem!

Przez długi czas były gwiazdor "M jak miłość" nie dostał żadnej roli. Odejście z serialu miało być początkiem nowego rozdziału w jego zawodowym życiu, a tymczasem Młynarczyk musiał walczyć o przetrwanie. Nie grał w teatrze, producenci nie dawali mu szans, by pokazał swój talent na ekranie. W zasadzie walczył o przetrwanie biorąc udział w takich programach jak: "Twoja twarz brzmi znajomo", "Jaka to melodia?" czy w Wielkich Testach w TVP.

Trudności jakie spotkały Młynarczyka nie załamany go! Wręcz przeciwnie, bo cierpliwie czekał na kolejną szansę powrotu na ekran. Po epizodach w serialach "Komisarz Alex" czy "Ojciec Mateusz", rok po rozstaniu z "M jak miłość" wrócił na plan, by zagrać Sirputisa w serialu "Korona królów". Ale nawet te role nie sprawiły, że o Młynarczyku znów zrobiło się głośno.

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Sprawdź też: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Wiosną tego roku Młynarczyk wywalczył sobie rolę policjanta Andrzeja w serialu TV Puls2 "Dzielnica strachu". Tak jak kiedyś Tomek Chodakowski w "M jak miłość" wskoczył w mundur, by tropić przestępców i prowadzić skomplikowane śledztwa. Ale Andrzej z "Dzielnicy strachu" jest zupełnie inny niż jego bohater w "M jak miłość". To ojciec, który sam wychowuje córkę i nie w głowie mu żadne romanse. Młynarczyk udowodnił też, że powoli wraca na szczyt kiedy wystąpił na festiwalu w Opolu. Na koncercie "Wielkie Przeboje Małego Ekranu", który odbył się w sobotę, 4.09.2021, udowodnił, że potrafi też śpiewać, a jego popisy taneczne na scenie wprawiły wszystkich w zachwyt.

Z kolei plotki o tym, że Młynarczyk wróci do "M jak miłość" nie milkną od ponad roku. Aktor udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że jest gotowy na ważne życiowe zmiany i zmaga się z różnymi rozterkami czy podjął słuszne decyzje.

- Rozterki nadal nie są mi obce. Często przyglądam się sobie w lustrze i pytam, cóż to za gość tak intensywnie patrzy na mnie po tej drugiej stronie? Nie wiem, jakie niespodzianki przygotował dla mnie los, nie odczuwam jednak strachu przed radykalnymi, nieoczekiwanymi zmianami - powiedział w "Twoim Imperium".

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak teraz wygląda Andrzej Młynarczyk, czyli Tomek z "M jak miłość" >>>

Sonda
Chcesz, żeby Andrzej Młynarczyk wrócił do "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze