M jak miłość, odcinek 1597: Franka publicznie upokorzy Pawła przed ślubem! Nakryje ją z Krzyśkiem - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1597: Franka publicznie upokorzy Pawła przed ślubem! Nakryje ją z Krzyśkiem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1597: Franka publicznie upokorzy Pawła przed ślubem! Nakryje ją z Krzyśkiem - ZDJĘCIA

2021-09-07 20:19

W 1597 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nie zapanuje nad zazdrością kiedy zobaczy jak Franka (Dominika Kachlik) znów jest blisko ze swoim byłym narzeczonym! Bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) dopnie swego i w 1597 odcinku "M jak miłość" zacznie nachodzić góralkę w bistro. Wykorzysta do tego rodzinę Franki z Bukowiny. Przebiegły bandzior opracuje także plan pozbycia się Pawła. Postanowi zniszczyć interes Zduńskiego. W jaki sposób? Oczerniając go i robiąc z niego przestępcę.

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczeni Paweł i Franka w 1597 odcinku "M jak miłość" będą szykowali się do ślubu, ale na drodze do ich szczęścia znów stanie Krzysiek. Góral z Bukowiny Tatarzańskiej, za którego Franka miała wyjść kiedyś za mąż to tak szemrany typ, bandyta, który ma za sobą odsiadkę za kradzieże i rozboje, że nie cofnie się przed niczym, żeby rozdzielić narzeczonych. W 1597 odcinku "M jak miłość" Krzysiek zacznie nachodzić Frankę w bistro, żeby ją odzyskać! Wciąż będzie się jednak łudził, że zdobędzie serce Franki na nowo. Na próżno narzeczona Pawła spróbuje go zbyć.

Nie przegap: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Dawny ukochany w 1597 odcinku "M jak miłość" w swoje intrygi i spiski wciągnie nawet jej rodzinę. Oświadczy, że od teraz będzie dostarczał do bistro "Nasz Zielony Sad" oscypki i regionalne produkty z Bukowiny. Na widok Krzyśka w Pawle coś pęknie. Zazdrosny o przyszłą żonę nie będzie mógł patrzeć jak rozmawia z nieobliczalnym bandziorem. Nie uwierzy, że Krzysiek jest zwykłym dostawcą. Urządzi France niezłą scenę. - Możesz mi wyjaśnić, o co tu chodzi? Zamawiałaś u niego te oscypki? - zapyta po jego wyjściu Zduński.

- Zwariowałeś?!

- To co on tu robi? Czego chce? - zażąda wyjaśnień Paweł. W 1597 odcinku "M jak miłość" Franka nie będzie miała nic na sumieniu. Bo historia z Krzyśkiem to zamknięty rozdział jej życia. - No błagam cię! Chyba nie jesteś zazdrosny?!

- O twojego byłego? Który ciągle kręci się w pobliżu? Nie, skąd, przyzwyczaiłem się. Nawet trochę go lubię...- zacznie kpić Paweł, który w 1597 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie wiedział do czego jest zdolny bandzior.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Sprawdź też: M jak miłość. Ciało Mateusza znalezione w porcie! Marcin przekaże Mostowiakom tragiczne wieści - ZWIASTUN

Krzysiek w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie miał już gotowy plan pozbycia się Pawła. Zrobi zdjęcie tablicy rejestracyjnej auta Zduńskiego, a kilka godzin później Pawła odwiedzi policja. Okaże się, że ktoś anonimowo zgłosił, że jest piratem drogowym, który jeździł pod prąd. Na szczęście w 1597 odcinku "M jak miłość" Paweł wyjaśni funkcjonariuszom, że akurat wtedy był w Grabinie, na co ma świadków. Bezwzględny były Franki zacznie też oczerniać "Rowerownię" Zduńskiego w internecie, by jego interes padł.

M jak miłość odc. 1597. Krzysiek (Michał Chruściel), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1597. Krzysiek (Michał Chruściel), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1597. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1597. Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze