Barwy szczęścia, odcinek 2468: Regina zacznie krwawić. Pozna wstrząsającą diagnozę w szpitalu - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2468: Regina zacznie krwawić. Pozna wstrząsającą diagnozę w szpitalu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2468: Regina zacznie krwawić. Pozna wstrząsającą diagnozę w szpitalu - ZDJĘCIA

2021-09-09 9:27

W 2468 odcinku "Barwy szczęścia" ciężarna Regina (Kamila Kamińska) zacznie krwawić! Już wcześniej próbowała ukryć przed Frankiem (Mateusz Banasiuk), że odczuwa bóle i czuje się źle. Stres i emocje dadzą się jej we znaki, W końcu w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" pojawi się podejrzenie, że kobieta może poronić! Krew przerazi Reginę, więc od razu uda się do ginekologa, gdzie usłyszy przerażającą diagnozę i skierowanie do szpitala. Regina oniemieje kiedy dowie się, że pojawienie się krwi to dopiero początek problemów.

"Barwy szczęścia" odcinek 2468 - środa, 8.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2468 odcinku "Barwy szczęścia" Regina wyląduje w gabinecie ginekologa po tym, jak zauważy krew na pościeli. Ciężarna kobieta miała ostatnio wiele stresu, dlatego Franek tym bardziej oszaleje z niepokoju. W 2468 odcinku "Barwy szczęścia" ginekolog wytłumaczy kobiecie, że musi odbyć badanie, a jego efekty będą przerażające.

- Proszę, to jest skierowanie - lekarka przekaże kartkę Reginie. - Do szpitala?! - przerazi się kobieta. - Spokojnie, to będzie rutynowe badanie. Dzisiaj wykluczyłam infekcje i inne nieprawidłowości anatomiczne, ale w badaniu wyszło nadciśnienie, a opisane przez panią objawy mogą wskazywać na niski poziom progesteronu. (...) Hormon nazywany strażnikiem ciąży - wyjaśni wszystko dokładnie lekarz, a Regina zrozumie, że musi udać się do szpitala, a jej ciąża nie jest już w pełni bezpieczna. 

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2468 odcinku "Barwy szczęścia" Regina przerazi się wizją pobytu w szpitalu. 

- Przepraszam, ale nie mam zbyt dobrych skojarzeń ze szpitalem... - przyzna kobieta. - Pani Regino, samo nadciśnienie wystarczy do skierowania na patologię ciąży. Musimy sprawdzić ten progesteron i inne ewentualne czynniki - powie lekarz. - A jeśli faktycznie będzie niski? - zacznie się bać Regina w 2468 odcinku "Barwy szczęścia". - Terapia hormonalna - podsumuje ginekolog i okaże się, że Regina koniecznie musi udać się do szpitala. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

Franek w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" od razu zarządzi pojechanie do szpitala, gdzie Regina będzie poddana badaniom. 

- Lekarz wydawał się naprawdę sensowny - powie Regina, kiedy położy się na szpitalnym łóżku. - Nooo, to o co chodzi? - zapyta się Franek w 2468 odcinku "Barwy szczęścia", bo mina kobiety nie będzie wróżyła dobrze. - Wypytywał mnie o przebytą boreliozę. (...) Mogła osłabić mój organizm i może mieć wpływ na ciążę - powie kobieta, ale Franek zacznie ją pocieszać. Póki co ciąża Reginy zostanie postawiona pod znakiem zapytania. 

Sprawdź koszmar Reginy w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze