Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramtycznie

i

Autor: MTL Maxfilm Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramtycznie

Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

2021-09-09 8:42

Od dawna w "M jak miłość" zanosiło się, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) rozstaną się, a ich małżeństwo skończy się rozwodem! Niestety scenarzyści "M jak miłość" zniszczą piękną miłość tej pary, bo uznali, że miłosna sielanka Chodakowskich jest zbyt nudna. To już pewne, że wkrótce w "M jak miłość" Iza i Marcin spotkają się na sali sądowej, tuż po tym jak ona złoży pozew o rozwód. Sam Roznerski potwierdził już rozstanie ulubionej pary z "M jak miłość", a Kalska uprzedziła wszystkich, że dojdzie do dramatycznych scen. Koniec nastąpi już w zasadzie w 1598 odcinku "M jak miłość". Poznajcie szczegóły!

Co będzie z Izą i Marcinem w "M jak miłość", rozwiodą się i rozstaną na zawsze?

Szanse na to, że w "M jak miłość" Iza i Marcin pogodzą się, wybaczą sobie wszystko i rozpoczną nowe życie po perfidnej intrydze Bosackiego (Dariusz Kordek), która nadal niszczy ich rodzinę, zmaleją do zera! Już w 1598 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 14.09.2021, w TVP2) Iza straci nadzieję, że Marcin wreszcie się opamięta, przestanie ją ranić i zapanuje nad swoją chorą zazdrością! Ale Chodakowski nadal będzie się zachowywał jak psychol, który w każdym geście i słowie żony widzi jej zdradę. Nic dziwnego, że coraz bardziej wycieńczona psychicznie, ale i zdeterminowana Iza zgłosi się do Piotrka (Marcin Mroczek), żeby szykował papiery rozwodowe, bo rozwodzi się z Marcinem!

Nie przegap: Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

Marcin w 1598 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom, gdy Iza powie mu o rozwodzie, o tym, że Piotrek został jej adwokatem i poprowadzi sprawę w sądzie. Zapyta czy na pewno tego chce. - Myślałam, że uda nam się to wszystko jakoś naprawić, odbudować, że pójdziemy na terapię i ktoś nam pomoże, ale ty tego nie chcesz. Odrzucasz wszystkie próby porozumienia i brniesz dalej w tę swoją toksyczną zazdrość - zarzuci mu Iza.

Reakcja Marcina w 1598 odcinku "M jak miłość" tylko utwierdzi Izę w przekonaniu, że dobrze zrobiła. Zacznie się na nią wydzierać, że nie jest zazdrosny, ale stracił do niej zaufanie, bo kłamała w sprawie Bosackiego i tego co zaszło między nią i Michałem (Paweł Deląg) w Krakowie. Jakby dalej wierzył w zdradę Izy!

Na koniec ich ostatniej rozmowy w 1598 odcinku "M jak miłość" Marcin zada Izie bardzo ważne pytanie. - Nie powiedziałaś mi, co się stało, tylko opowiadałaś o jakiś spotkaniach z ciotką Artura. Dlaczego nie potrafiłaś mi zaufać? Po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy?! - zarzuci żonie. Z kolei ona w 1598 odcinku "M jak miłość" oskarży ukochanego, że nie stanął za nią murem, że dał wiarę Bosackiemu i zostawił ją z tym wszystkim zupełnie samą!

Niestety ta scena w 1598 odcinku "M jak miłość" z Izą i Marcinem będzie zwiastowała najgorsze! Rozwód, który ruszy w sądzie już za kilka tygodni!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1600: Mateusz żyje, ale nigdy nie wróci! Barbara wreszcie dowie się co się stało z Mateuszem!

Mikołaj Roznerski na Instagramie pytany o to czy w "M jak miłość" Iza i Marcin się rozwiodą nie zaprzeczył, a przy okazji ujawnił, że u tej pary dojdzie do wstrząsających wydarzeń. - Nie mogę powiedzieć wam, bo nie będzie niespodzianki. Ale naprawdę będzie dużo fajnych rzeczy i emocji nie zabraknie!

Także Adriana Kalska nie chciała wprost wyjawić czy Iza i Marcin w "M jak miłość" będą razem i się pogodzą. Ale po jej słowach można wnioskować, że sprawa rozwodowa w sądzie nabierze nieoczekiwanego rozpędu i będzie miała niespodziewany przebieg.

- Jak ja bym zdradziła tajemnicę czy Iza i Marcin będą razem, to moglibyśmy w ogóle odpuścić sobie oglądanie "M jak miłość". Bardzo się cieszę, że ten wątek jest lubiany i obserwowany przez widzów. Oczywiście będą dalsze perypetie, bo w miłości różnie bywa. A tym bardziej serialowej. Ten związek naznaczony jest wzlotami i upadkami. Miejmy nadzieję, że Iza i Marcin wyjdą z tego kryzysu zwycięsko. Niestety będzie dramatycznie, bo spotkają się na sali rozwodowej, ale przez to będzie co oglądać! - wyznała Kalska w rozmowie z Interią.

M jak miłość odc. 1598. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1598. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Mikołaj Roznerski na Instagramie o rozwodzie Izy i Marcina w M jak miłość

i

Autor: Instagram Mikołaj Roznerski na Instagramie o rozwodzie Izy i Marcina w M jak miłość
Sonda
Iza i Marcin z "M jak miłość" powinni...
Najnowsze