Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

i

Autor: MTL MAXFILM Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

2021-09-07 21:15

Adriana Kalska już nie zagra Izy w "M jak miłość"?! Ostatnio sporo się mówi o jej odejściu z serialu. Nic dziwnego, w końcu między nią a Marcinem (Mikołaj Roznerski) nie układało się najlepiej, a w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach będzie jeszcze gorzej, gdyż Chodakowska złoży nawet papiery rozwodowe. Fani zaczęli drżeć o wątek swoich ulubionych bohaterów, zwłaszcza, że Adriana Kalska została gwiazdą serialu TVN 7 "Papiery na szczęście". Widzowie wpadli w popłoch, a cała sprawa trafiła nawet do Mikołaja Roznerskiego! Słowa partnera Kalskiej, jej męża w "M jak miłość" nie pozostawiają żadnych wątpliwości...

Marcin zabrał głos w sprawie odejścia Izy z "M jak miłość"! Nie krył swojego zaskoczenia

W ostatnim sezonie "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną u Izy i Marcina narodził się głęboki kryzys! Wszystko przez podłą intrygę Bosackiego (Dariusz Kordek), który postanowił zniszczyć życie Chodakowskiemu w taki sam sposób, jak on doprowadził do jego rozwodu i pozbawił go wygodnego życia pod płaszczykiem żony (Małgorzata Sadowska). Drań sfingował romans Izy i Michała (Paweł Deląg) i wręczył Chodakowskiemu ich seks taśmy, doprowadzając go do szaleństwa. W ostatnim sezonie "M jak miłość" przed wakacjami Marcin był głuchy na tłumaczenia żony i jeszcze mocniej utwierdzał się w tym, co próbował mu wmówić Bosacki. Niestety jego chora zazdrość doprowadzi do tego, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Iza powie dość i wręczy Chodakowskiemu pozew o rozwód!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

W "M jak miłość" Iza i Marcin należą do najukochańszych par widzów, którzy bez ich wątku nie wyobrażają sobie nowego sezonu "M jak miłość"! Jak fani dowiedzieli się, że Adriana Kalska dostała główną rolę w nowym serialu codziennym konkurencyjnej stacji "Papiery na szczęście" wpadli w popłoch, gdyż byli przekonani, że w ten sposób Iza odejdzie z "M jak miłość", a ogromny kryzys w małżeństwie Chodakowskich i zbliżający się rozwód tylko ich w tym utwierdzał!

Fani "M jak miłość" postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i już dłużej nie żyć w niepewności. Sprawa nabrała takiego rozpędu, że trafiła nawet do samego Mikołaja Roznerskiego, który rozwiał wszelkie wątpliwości co do odejścia swojej partnerki z "M jak miłość". Marcin organizował na swoim Instagramie popularne Q&A, na którym nie mogło zabraknąć pytania o to, czy Iza odejdzie z "M jak miłość". Chodakowski nie krył swojego zaskoczenia tym doniesieniem, ale szybko uspokoił wszystkich fanów!

- Aaa dlaczego Ada miałaby odejść z M jak miłość? No nie, no – odpowiedział mocno zdziwiony.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1596: Marta padnie na widok Patrycji u Łukasza! Przyjaciółka przyzna się do romansu z jej synem? - ZDJĘCIA

Zatem wszystkich fanów Izy i Marcina w "M jak miłość" uspokajamy! Adriana Kalska nie odchodzi z ich ukochanego serialu i mimo roli w "Papierach na szczęście" dalej będzie grała Izę w "M jak miłość", a emocji w jej wątku z pewnością nie zabraknie! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Bosacki ciągle będzie mieszał w ich życiu, ale z drugiej strony działania Izy doprowadzą do tego, że Marcin wreszcie się opamięta i postanowi zawalczyć o swoje małżeństwo! Niemałą rolę w ratowaniu ich rodziny odegrają oczywiście ich wspaniałe dzieciaki Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), ale również ich najbliżsi Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieczyńska)!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1596: Argasiński wyda wyrok śmierci na Łukasza. Urządzi polowanie na kochanka Patrycji - ZDJĘCIA

M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze