M jak miłość, odcinek 1596: Argasiński wyda wyrok śmierci na Łukasza. Urządzi polowanie na kochanka Patrycji - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1596: Argasiński wyda wyrok śmierci na Łukasza. Urządzi polowanie na kochanka Patrycji - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1596: Argasiński wyda wyrok śmierci na Łukasza. Urządzi polowanie na kochanka Patrycji - ZDJĘCIA

2021-09-07 20:18

W 1596 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) znajdzie się w wielkim zagrożeniu! Argasiński (Karol Strasburger) naśle na niego bandytów, którzy rozpoczną polowanie na Wojciechowskiego. Zaczną śledzić każdy jego ruch i go osaczać. W 1596 odcinku "M jak miłość" Jerzy wyda wyrok na kochanka Patrycji (Alżbeta Lenska), z którym go zdradziła i zaszła w ciążę. Niewiernej żonie nie opłaci się romans ze sporo młodszym Łukaszem, bo Argasiński dobierze się im do skóry. Nikt jeszcze nie wie, jak niebezpieczny potrafi być ordynator. Uruchomi wszystkie kontakty, by dorwać kochanka Patrycji. Wciąż jednak nie będzie wiedział kim on jest!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Łukasz nie domyśli się, że właśnie popełnia jeden z największych błędów, kiedy udając się na poranny jogging, dotrze pod dom Argasińskich. Chłopak ewidentnie nie przestanie myśleć o romansie z żoną ordynatora, więc założy słuchawki na uszy i stanie nieopodal ich rezydencji. W 1596 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że w samochodzie nieopodal posesji zatrzyma się bandyta wynajęty przez Jerzego. Od razu zainteresuje się kręcącym się Wojciechowskim i ruszy za nim! Jednocześnie Patrycja również nie będzie wiedziała, że każdy jej ruch jest śledzony, a Argasiński wpadł w obsesję na punkcie odnalezienia tożsamości kochanka żony. Jerzy podejmie zaskakujące kroki, by wykończyć Łukasza, a Patrycja przypadkowo dowie się prawdy o chorych planach męża.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się na czym jeździ! Alżbeta Lenska pokazała wszystko! - WIDEO, ZDJĘCIA

Patrycja w 1596 odcinku "M jak miłość" podsłucha rozmowę Jerzego z bandytą, którego wynajął, by wykończyć Łukasza. 

- Czy udało się panu wreszcie coś ustalić? - zapyta wprost Argasińki. - W ostatnim czasie pana żona nie spotykała się z żadnym mężczyzną, w połączeniach telefonicznych też nie znaleźliśmy niczego podejrzanego - odpowie bandyta w 1596 odcinku "M jak miłość". - Może jednak coś przeoczyliście - Jerzy nie da za wygraną. - Nie ma takiej możliwości, natomiast możliwe jest, że pana małżonka, zapewne pod wpływem pana perswazji, całkowicie zerwała tę znajomość - zasugeruje zbir. - Tak czy inaczej, chcę wiedzieć kto to jest - postawi sprawę jasno ordynator. - Rozumiem. Jeśli uda nam się to ustalić, czy nadal chce pan radykalnego rozwiązania w tej kwestii? - zapyta. - Tak, chcę raz na zawsze załatwić tę sprawę - podsumuje Jerzy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1595: Mateusz Mostowiak z inną twarzą! Kim jest chłopak, który będzie miał dowód Mateusza i ukradnie mu tożsamość?

W 1596 odcinku "M jak miłość" Patrycja usłyszy przerażającą rozmowę męża i dostanie dowód na to, że ten faktycznie zwariował z zazdrości i chce się pozbyć Łukasza raz na zawsze. Tymczasem Wojciechowski nie będzie miał pojęcia, że zapadł na niego wyrok i nadal postara się zachowywać neutralnie względem ordynatora. Nie spostrzeże, że pobiegnięcie do domu Patrycji będzie lekkomyślne i narazi go na okrucieństwo. Patrycja w 1596 odcinku "M jak miłość" pojedzie do kochanka by go ostrzec, ale na miejscu zastanie Martę (Dominika Ostałowska), która do tej pory nie miała pojęcia, że kochanką syna jest jej przyjaciółka. Wszystko zacznie wymykać się spod kontroli, ale pewnym jest, że Jerzy w końcu dorwie chłopaka. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze