M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

2021-08-25 8:41

W 1596 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) obieca okrutną zemstę na Magdzie (Anna Mucha). Skoro Budzyńska zabrała nastolatce Wareckiego (Wojciech Świeściak), ona zniszczy jej małżeństwo z Andrzejem (Krystian Wieczorek)! Ania w 1596 odcinku "M jak miłość" odkryje, że Magda ją oszukuje, a na własne oczy zobaczy, jak spotyka się z Adamem. 16-latka ruszy do ataku i spróbuje poderwać nauczyciela, a kiedy on nadal będzie myślał o macosze, podejmie radykalne kroki. Obieca, że Budzyński straci żonę!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Ania przyszykuje podstępny plan wobec Magdy i z początku uda miłą, że niby tak bardzo troszczy się o rodzinę. 

- Zapraszam, siadajcie, zaraz kawa wystygnie - powie dziewczyna, która przygotuje dla wszystkich wystawne śniadanie. - Kawa wystygnie? A to nie są moje perfumy? - Budzyńska nie wyjdzie ze zdziwienia, ale Ania nie skomentuje. - Co się z tobą stało? - zapyta Maciek (Franciszek Przanowski) nie poznając zachowania siostry. - To już nie można być miłym... - zapyta Ania w 1596 odcinku "M jak miłość", która uda niewiniątko.  Cała szopka ze śniadaniem to będzie tylko gra 16-latki, która dowie się cennych informacji o tym, gdzie i kiedy Budzyńska będzie miała egzamin na prawo jazdy, do którego przygotowywał ją Warecki. Dziewczyna nie odpuści uczuć do nauczyciela, a w głowie będzie miała gotowy plan. 

Przeczytaj: Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko

Ania w 1596 odcinku "M jak miłość" niby mimochodem zacznie temat Adama.

- Będziesz jeszcze dzisiaj ćwiczyć przed tym egzaminem? - zapyta nastolatka. - No wiesz, jak zdążę... - odpowie Magda. - A z tatą czy z Adamem? - Z tatą. Słuchaj Ania, bo ja się zbieram od jakiegoś czasu, żeby na ten temat z tobą porozmawiać... - A to może kiedy indziej, bo teraz muszę już wychodzić, ale powodzenia na egzaminie - utnie temat dziewczyna, która uda się do szkoły i tam wręczy Wareckiemu miłosny liścik, który jednoznacznie będzie świadczył o jej uczuciach. Potem w 1596 odcinku "M jak miłość" zacznie śledzić wychowawcę, który bez wcześniejszego ustalenia tego z Magdą, pojedzie pod ośrodek egzaminacyjny, gdzie ta będzie miała egzamin. Ania znów przyłapie ich razem i tego będzie dla niej za wiele! 

Przeczytaj: M jak miłość. Ostatnia randka Basi i Dawida. Romantyczna ucieczka doprowadzi do tragedii

Nastolatka w 1596 odcinku "M jak miłość" postanowi uciec, ale zatrzyma ją Marta (Dominika Ostałowska). Ania ukradnie więc Magdzie telefon i wykręci numer do Adama. - (...) Ja naprawdę nie chcę od ciebie wiele, tylko czasami porozmawiać. Za trzy lata będę już dorosła i to naprawdę szybko minie. Proszę, nie odtrącaj mnie - powie nastolatka.

- Posłuchaj Aniu, jest mi bardzo przykro, ale to czego chcesz, nigdy się nie wydarzy - powie Adam w 1596 odcinku "M jak miłość", a Ania się rozłączy, po czym spojrzy na zdjęcie Magdy i Andrzeja i wypowie niebezpieczną obietnicę.  - Dobrze, to rozegram to inaczej - szepnie groźnie Ania. Wygląda na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 dziewczyna zabierze Budzyńskiego Magdzie, tak jak ta zabrała jej Adama. 

M jak miłość, odcinek 1596. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1596. Ania (Gabriela Świerczyńska), Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość, odcinek 1596, Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596, Ania (Gabriela Świerczyńska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze