Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu

i

Autor: Instagram Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu

Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

2021-08-24 8:47

Znana z "Na dobre i na złe" Paulina Gałązka bardzo chroni życie prywatne i nigdy nie mówi w wywiadach, ani o rodzinie, ani o mężu. Dlatego zapewne niewiele osób wie, że 32-letnia gwiazda "Na dobre i na złe", która gra Dominikę, ukochaną Marcina Molendy (Filip Bobek) wzięła ślub w tajemnicy i została żoną przystojnego aktora, z którym także grała w serialu! Dopiero teraz Paulina Gałązka przyznała dlaczego nie pokazuje na Instagramie zdjęć męża i nie mówi o tym, co ich łączy. Nikt nie miał o tym pojęcia!

Kim jest mąż Pauliny Gałązki, aktorki z "Na dobre i na złe"?

Paulina Gałązka w "Na dobre i na złe" jako Dominika założyła rodzinę z Marcinem Molendą, któremu w dramatycznych okolicznościach urodziła córkę Emilię (Sara Lesiczka). W nowym sezonie "Na dobre i na złe" związek Dominiki i Marcina czeka poważny kryzys, a idealne dotąd relacje pary zepsuje była kochanka Molendy, Julka Burska (Aleksandra Hamkało). Przyszłość ich rodziny będzie zagrożona, a przeszłość anestezjologa z Leśnej Góry wpłynie na dalsze losy jego obecnej dziewczyny i córeczki. Wątek Pauliny Gałązki w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 będzie bardzo emocjonujący. Nie wiadomo jednak na razie czy Dominika i Marcin będą wciąż razem!

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

Prywatnie Paulina Gałązka wzięła ślub z aktorem, z którym grała na planie serialu! Od pięciu lat gwiazda "Na dobre i na złe" jest szczęśliwą żoną Sindre Sandemo, który w Polsce pojawił się w kilku produkcjach, a widzowie na pewno pamiętają go przede wszystkim jako Teda Chinasky' ego z serialu "Pierwsza miłość". Tam właśnie w 2016 roku grał z Pauliną Gałązką, która już wówczas była jego dziewczyną. Kim był Ted, w którego wcielał się Sindre Sandemo? Amerykanin polskiego pochodzenia był biznesmenem, właścicielem kasyna w USA, psychopatycznym kochankiem Jowity Kaczmarek (Joanna Opozda), który chciał zabić ją i Radka (Mateusz Banasiuk).

Mikołaj Roznerski wygadał się ile zarabia w Na dobre i na złe! Nie uwierzycie ile bierze kasy. Nawet znane aktorki go wyśmiały

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Nowa żona Piotra Gawryły matką syna Krzysztofa Radwana i nową lekarką w Leśnej Górze

Ślub Pauliny Gałązki z "Na dobre i na złe" i Sindre Sandemo odbył się pod koniec czerwca 2016 roku w Norwegii. Na ślubie byli przyjaciele aktorki z serialu "Pierwsza miłość", m.in. Urszula Dębska. Zdjęcia z sesji ślubnej Gałązka umieściła na swoim Instagramie. Romantyczne ujęcia gwiazdy "Na dobre i na złe" z mężem należą jednak do rzadkości. Gałązka nie mówi publicznie ani o mężu, ani o rodzinie. Ma ku temu ważny powód. Zwyczajnie boi się o siebie i męża.

- Wyszłam za mąż, ale nigdy o tym nie opowiadam. Chronię moje życie prywatne. Widzę na przykładzie znajomych, jakie to ma negatywne konsekwencje, jak media zaczynają się interesować ich prywatnymi sprawami. Mówiąc publicznie o swojej relacji, dajesz przyzwolenie na to zainteresowanie - wyznała Gałązka w rozmowie z magazynem "Show".

Serialowa Dominika z "Na dobre i na złe" zdradziła, że obecnie mieszka na warszawskiej Pradze, na jednym z osiedli, gdzie ma świetny kontakt z sąsiadami, gdzie wszyscy się znają i lubią.

W naszej GALERII zobaczycie prywatne ZDJĘCIA Pauliny Gałązki z mężem Sindre Sandemo >>>

Najnowsze