Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

2021-08-22 10:02

Ilona Janyst, znana jako Aneta z "M jak miłość" jest w ciąży i jeszcze w tym roku urodzi drugie dziecko! Gwiazda "M jak miłość" od ponad dwóch lat jest mamą córeczki, którą wychowuje razem z mężem. Ukochany Janyst to także aktor, Paweł Janyst. W chwili kiedy 29-letnia aktorka "M jak miłość" podzieliła się radosną nowiną i pokazała jak kwitnie w ciąży skończyła grać wątek Anety Chodakowskiej. Czy to oznacza, że Aneta odejdzie z "M jak miłość", zniknie z życia Olka (Maurycy Popiel) tak jak to było przy pierwszej ciąży Janyst?

Czy Aneta odejdzie z "M jak miłość" z powodu ciąży Ilony Janyst?

Ciąża Ilony Janyst będzie miała wpływ na losy Anety w "M jak miłość"! Pod koniec lipca aktorka ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka, a ona i jej mąż Paweł Janyst już czekają na powiększenie rodziny. Choć gwiazda "M jak miłość" bardzo chroni swoją prywatność, nie pokazuje 2,5-letniej córki i kiedy pierwszy raz była w ciąży niewiele osób o tym wiedziało, to tym razem zrobiła wyjątek. Ogłosiła wszystkich, że znów zostanie mamą, co może mieć związek z jej chwilowym odejściem z "M jak miłość".

Nie przegap: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Kiedy wiosną 2019 roku Janyst urodziła córkę, na długo wcześniej pożegnała się z "M jak miłość". Jej bohaterka Aneta wyjechała za granicę, po burzliwym rozstaniu z Olkiem. Już niespełna cztery miesiące po porodzie Janyst znów była na planie "M jak miłość", a powrót Anety miał duży wpływ na życie Olka, który zmagał się z traumą po zabójstwie Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).

Ostatnio w "M jak miłość" coraz częściej mówiło się o ciąży Anety. Przypadek nastoletniej pacjentki, z którą Chodakowska się zaprzyjaźniła wyzwolił w niej instynkt macierzyński. W 1589 odcinku "M jak miłość" powiedziała nawet Olkowi o dziecku, o tym, że chce już zostać matką! Reakcja męża była dość zaskakująca - uznał żonę za wariatkę i ogarnęły go wątpliwości czy chce zakładać z nią rodzinę!

To co w "M jak miłość" działo się u Anety i Olka w ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami to sceny nagrywane wczesną wiosną tego roku. Być może wtedy Ilona Janyst nie była nawet w ciąży! Fakt, że zostanie mamą na pewno będzie miał wpływ na dalsze losy Anety w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią. Ostatni raz chwaliła się zdjęciami z planu w lipcu.

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Już od dawna aktorka nie gra w "M jak miłość" z ważnego powodu! Produkcja zakończyła realizację odcinków na całą jesień. Od blisko dwóch tygodni trwa letnia przerwa na planie, więc wszyscy aktorzy i pozostali członkowie ekipy mają wolne. Od "M jak miłość" odpoczywa zatem nie tylko ciężarna Ilona Janyst. Na razie tajemnicą pozostaje co się stanie z Anetą w związku z ciążą Janyst! Być może też zostanie mamą. Możliwe też, że ciąża Janyst będzie ukrywa w serialu, a Aneta może gdzieś wyjedzie na dłużej. Natomiast pewne jest, że do końca tego roku nie zabraknie Anety w "M jak miłość".

Najnowsze