M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę

M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

2021-08-18 22:36

Mateusz Mostowiak z "M jak miłość" będzie miał zupełnie inną twarz! W finale poprzedniego sezonu "M jak miłość" Krystian Domagała odszedł z serialu, a jego bohater wyjechał z Grabiny, zrywając kontakt z rodziną. Już w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach pojawi się jednak nowy Mateusz. Gdy rodzina Mostowiaków pogrąży się w żałobie z powodu zaginięcia Mateusza, a Barbara (Teresa Lipowska) będzie przeczuwała śmierć wnuka, pojawi się młody mężczyzna, który ukradnie tożsamość Mostowiaka, jego ubranie i będzie udawał Mateusza. Zobaczcie jak wygląda aktor, który zastąpi Domagałę w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co w "M jak miłość" stało się z Mateuszem Mostowiakiem? Początek nowego sezonu "M jak miłość" w 1595 odcinku dla rodziny zaginionego w Grabinie będzie bardzo dramatyczny. W poszukiwania Mateusza włączy się policja w całej Polsce, a także na specjalną prośbę Barbary detektyw Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Od zniknięcia młodego Mostowiaka minie wiele dni, ale ani seniorka rodu, ani nikt z jej bliskich nie będzie wiedział co się stało z porzuconym przez żonę Lilkę (Monika Mielnicka), zdradzonym 20-latkiem. W domu Mostowiaków zapanuje nawet żałoba, bo w 1595 odcinku "M jak miłość" Barbara zacznie przewidywać śmierć Mateusza. Do Polski wróci nawet Marek (Kacper Kuszewski), ale on także nie odnajdzie jedynego syna!

Nie przegap: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Kiedy w 1595 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie będą płakać nad losem Mateusza, w tajemniczych okolicznościach w hotelu we Wrocławiu pojawi się młody mężczyzna, do złudzenia przypominający syna Marka. W kurtce Mostowiaka, w czapce z daszkiem zasłaniającym twarz i lekkim zarostem będzie wyglądał niemal tak samo jak zaginiony wnuk Barbary.

To będzie nowy Mateusz w "M jak miłość" z inną twarzą, który zastąpi Krystiana Domagałę? Ponieważ niespełna 20-letni aktor odszedł z "M jak miłość" wiosną tego roku i przez długi nie będzie grał w serialu, to jego miejsce w obsadzie w nowym sezonie zajmie nowy bohater, podejrzany Oskar Zych (w tej roli Krystian Shepherd), który będzie podawał się Mateusza! Recepcjonistka w hotelu w 1595 odcinku "M jak miłość" zauważy jednak charakterystyczny tatuaż na ręku gościa, a Mostowiak nigdy takiego nie miał.

- Pan Mateusz Mostowiak... Pokój za moment będzie gotowy, zechce pan jeszcze chwilę poczekać? Dosłownie trzy minuty - powita go recepcjonistka podając mu dowód, ale "Mateusz" nie odpowie ani słowem.

Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się brzuszkiem

Nie przegap: Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem do Australii, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się, że zostanie matką!

Już w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się, że Oskar Zych ma dokumenty Mostowiaka, jego ubranie i plecak i najpewniej ukradł tożsamość Mateusza! Co w takim razie stanie się z zaginionym synem Marka? Tego na razie nie wiadomo! Dopiero w "M jak miłość" jesienią wyjaśni się gdzie tak naprawdę jest Mateusz i czy w ogóle jeszcze żyje.

Kim jest Krystian Shepherd, który w "M jak miłość" będzie nowy Mateuszem Mostowiakiem?

21-letni Krystian Shepherd to zdolny aktor, który do obsady "M jak miłość" dołączył kilka miesięcy temu. Wcześniej nie występował w żadnym serialu, więc widzowie na pewno nie wiedzieli go w telewizji. Produkcja "M jak miłość" trzyma w tajemnicy wątek podejrzanego Oskara, który będzie udawał Mateusza. Krystian Shepherd nie ma konta na Instagramie i na Facebooku, więc niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym.

Nowego aktora z "M jak miłość" reprezentuje agencja aktorska SKENE. Na jej stronie czytamy, że Krystian Shepherd ma wiele umiejętności i talentów, ale dotąd nigdzie nie grał. Brał tylko udział w zajęciach teatralnych w Och-Teatr.

Najnowsze