Na dobre i na złe. Nowa żona Piotra Gawryły matką syna Krzysztofa Radwana i nową lekarką w Leśnej Górze

2021-11-24 21:17
Na dobre i na złe. Nowa żona Piotra Gawryły matką syna Krzysztofa Radwana i nową lekarką w Leśnej Górze
Autor: Artrama/ TVN Na dobre i na złe. Nowa żona Piotra Gawryły matką syna Krzysztofa Radwana i nową lekarką w Leśnej Górze

Wydało się kim w "Na dobre i na złe" będzie nowa lekarka onkolog, którą zagra Monika Kaleńska, 31-letnia aktorka znana z roli Tamary w serialu "Zakochani po uszy". Już w 818 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Joanna Gawryło, druga żona Piotra (Marek Bukowski), który kilka lat temu wyjechał do Izraela z Kubusiem (Wiktor Trojan), synem Hany (Kamilla Baar) i Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Gdy w "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Gawryło zniknął i porzucił dziecko, Radwan odkryje, że właśnie Joanna jest samotną matką Kuby. Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - ŻONA PIOTRA GAWRYŁY pojawi się w serialu!

Monika Kaleńska na planie "Na dobre i na złe" jest już od kilku tygodni jednak tożsamość nowej lekarki była trzymana w tajemnicy. Dopiero co wyszło na jaw, że będzie miała na imię Joanna i jako onkolog w 819 odcinku "Na dobre i na złe" rozpocznie pracę w szpitalu w Leśnej Górze, a już światło dzienne ujrzały kolejne fakty w sprawie nowej bohaterki! Jak podaje "Świat Seriali" Joanna Gawryło będzie drugą żoną Piotra Gawryły, z którą wziął ślub w Izraelu po śmierci Hany. Ale zanim wyda się kim jest Joanna dramatyczne wieści z Izraela przywiezie Radwan, który pojedzie tam do syna, ale w 817 odcinku "Na dobre i na złe" wróci z niczym. Nie zobaczy Kubusia i z przerażeniem ustali, że Piotr nagle zniknął, zostawiając syna samego.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Nowa lekarka zmieni życie Krzysztofa Radwana. Joanna ma związek ze zmarłą Haną?

Co się stanie z Piotrem w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021? Tego jeszcze nie wiadomo, ale Blanka (Pola Gonciarz) ustali, że Kuba jest bezpieczny i nic mu nie grozi. Właśnie od ukochanej Radwan dowie się, że jego syna Kubusia wychowuje żona Piotra, Joanna Gawryło, lekarka ze specjalizacją z onkologii, która kilka lat temu wyszła za mąż za Piotra i razem stworzyli rodzinę.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Jak to się stanie, że w 819 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Gawryło przyjedzie do Leśnej Góry i zatrudni się w szpitalu? To na razie pilnie skrywana tajemnica, lecz Krzysztof ustali, że Kubuś jest razem z przybraną mamą, że po śmierci Hany to Joanna się nim zajęła i stała się dla niego czułą, kochającą opiekunką. Radwan pozna Joannę i będzie liczył na to, że dzięki niej zbliży się do syna.

Dopiero w "Na dobre i na złe" jesienią 2021 okaże się gdzie jest Piotr Gawryło, czy Joanna wie, że Krzysztof jest ojcem Kubusia. Na pewno nowa lekarka bardzo zmieni życie Radwana i wpłynie na jego przyszłość z ukochaną Blanką.

Na dobre i na złe odc. 819 po wakacjach 2021. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), onkolog Joanna Gawryło (Monika Kaleńska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 819 po wakacjach 2021. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), onkolog Joanna Gawryło (Monika Kaleńska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze