Na dobre i na złe. Nowa lekarka zmieni życie Krzysztofa Radwana. Joanna ma związek ze zmarłą Haną?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Nowa lekarka zmieni życie Krzysztofa Radwana. Joanna ma związek ze zmarłą Haną?

Na dobre i na złe. Nowa lekarka zmieni życie Krzysztofa Radwana. Joanna ma związek ze zmarłą Haną?

2021-08-17 22:25

Wydało się kim w "Na dobre i na złe" będzie nowa lekarka Joanna (w tej roli Monika Kaleńska), której zdjęcia od dawna krążą za kulisami serialu. To już pewne, że w 819 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 do życia Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) wkroczy piękna onkolog Joanna, która rozpocznie pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Ta bohaterka w "Na dobre i na złe" będzie związana z przeszłością Radwana, a także inną ważną postacią z serialu, której nie ma już od lat. Chodzi o zmarłą Hanę Goldberg (Kamilla Baar), która przed śmiercią urodziła syna Krzysztofa?

Kim będzie Joanna w "Na dobre i na złe", nowa onkolog w Leśnej Górze?

Przeszłość Radwana z "Na dobre i na złe" dopadnie go w nowym sezonie, kiedy na Krzysztofa spadną zaskakujące wieści o jego synku. Prawie sześć lat temu Hana Goldberg urodziła Kubusia (Kacper Kostecki), ale dopiero po jej tragicznej śmierci okazało się, że wszystkich oszukała. Wmówiła Piotrowi Gawryle (Marek Bukowski), że jest ojcem Kuby, ale tak naprawdę to zaszła w ciążę z Krzysztofem. Dopiero wybuch w szpitalu w Leśnej Górze w minionym sezonie "Na dobre i na złe" uświadomił Radwanowi, że chce i musi walczyć o swoje dziecko. W obliczu śmierci ujawnił, że to on jest ojcem Kubusia i nagrał dla niego specjalne pożegnanie. Nigdy go jednak nie wysłał!

Nie przegap: Na dobre i na złe. Zosia i Jakub Burscy znów w Leśnej Górze. Nikt nie widział ich od lat

Wątek syna Radwana i zmarłej Hany wróci do "Na dobre i na złe" na początku nowego sezonu od września. Krzysztof nie zdoła zapomnieć o Kubusiu, a Blanka (Pola Gonciarz) przekaże mu zaskakujące wieści o dziecku. Wyjdzie na jaw, że Gawryło wychowuje syna Hany i jej kochanka ze swoją nową żoną. Ta wiadomość tak wstrząśnie Krzysztofem, że postanowi zrobić wszystko, by być częścią rodziny Kubusia. Ale to dopiero początek rewolucji w życiu Radwana w "Na dobre i na złe".

Przeczytaj też: Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan nigdy nie odzyska syna Kubusia! Wszystko przez nową żonę

Bo w 819 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze zjawi się kobieta blisko związana z Radwanem! Tajemniczą Joannę zagra 31-letnia Monika Kaleńska, która na planie serialu pojawi się już od dawna. Nowa lekarka sporo namiesza w wątkach innych bohaterów, o czym pisaliśmy już TUTAJ >>> Okazuje się też, że Joanna wywrze spory wpływ na życie Radwana. Jak podaje "Świat Seriali" onkolog Joanna  będzie miała związek z bardzo ważną bohaterką, która kiedyś pracowała w Leśnej Górze. Chodzi właśnie o Hanę Goldberg i jej syna Kubusia?

Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra z synem w serialu! Agata też zostanie matką?

Sprawdź też: Bolesne rozstanie pary z Na dobre i na złe! Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo cierpi przez rozłąkę z mężem - ZDJĘCIA

Produkcja "Na dobre i na złe" nie chce ujawniać szczegółów, bo woli podsyć emocje wokół dalszych losów Krzysztofa i syna, którego nie wiedział od lat. Jedno jest pewne - nowa lekarka Joanna będzie wybitnym specjalistą w dziedzinie onkologii i dlatego dostanie propozycję stałej pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Przyjmie ją i z miejsca zrobi ogromne wrażenie na męskiej części personelu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze