Bolesne rozstanie pary z Na dobre i na złe! Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo cierpi przez rozłąkę z rodziną

i

Autor: Instagram Bolesne rozstanie pary z Na dobre i na złe! Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo cierpi przez rozłąkę z rodziną

Bolesne rozstanie pary z Na dobre i na złe! Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo cierpi przez rozłąkę z mężem - ZDJĘCIA

2021-07-23 8:36

W "Na dobre i na złe" nie są parą, ale prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula od sześciu lat stanowią idealne małżeństwo. Nadszedł jednak moment rozstania, który szczególnie dla aktorki z "Na dobre i na złe" jest bardzo bolesny. Jakiś czas temu Żmuda Trzebiatowska musiała podjąć trudną decyzję o rozłące z rodziną - mężem i dwójką dzieci. To pierwsze takie rozstanie gwiazdorskiej pary z "Na dobre i na złe", które szczególnie serialowa Hania Sikorka bardzo przeżywa. Jest sama, cierpi i tęskni. Poznajcie szczegóły!

Dlaczego Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula się rozstali?

Rozstanie Marty Żmudy Trzabiatowskiej i Kamila Kuli, znanych z ról Hani Sikorki i Szczepana Lipskiego w "Na dobre i na złe" dla obojga na pewno jest wyjątkowo trudnym przeżyciem i sprawdzianem dla całej ich rodziny. Jednak tylko aktorka z "Na dobre i na złe" odważyła się opublikować na Instagramie poruszające wyzwanie o tym jak tęskni za domem, mężem i dziećmi. Małżonkowie, którzy we wrześniu będą świętowali szóstą rocznicę ślubu mają 4-letniego syna Bruno i ponad roczną córkę Klarę. I choć na swoim profilach nie publikują zdjęć dzieci, to bardzo rzadko rozstają się z dziećmi. Wyjątkiem jest praca na planie serialu.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra z synem Teo w serialu! Agata też zostanie matką? - WIDEO

Całkiem niedawno gwiazda "Na dobre i na złe" podzieliła się z fanami na Instagramie, że spełniło się jej największe marzenie. Dostała jedną z głównych ról w czeskim filmie "Indianin". Żmuda Trzebiatowska przyjęła propozycję zagrania kluczowej bohaterki mimo, że wiedziała, że będzie musiała zostawić rodzinę na dłuższy czas. Nie zdawała sobie jednak sprawy z tego, że rozłączenie z mężem i dziećmi będzie tak ogromnie przeżywać.

- Jestem tu sama. Tęsknię i cierpię - wyznała Żmuda Trzebiatowska w relacji na swoim profilu. Według doniesień magazynu "Świat i Ludzie" aktorka z "Na dobre i na złe" aż do końca lipca będzie w czeskiej Pradze na planie filmu. A ponieważ bardzo kiepsko znosi rozłąkę z rodziną, to codziennie łączy się z mężem Kamilem, synem i córką, by móc chociaż ich zobaczyć na ekranie telefonu. Zapewne pociesza ją tylko fakt, że Kamil Kula jest wspaniałym tatą dla ich dzieci i świetnie się sprawdza nawet w pojedynkę.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

Wakacje dla serialowej Hani z "Na dobre i na złe" zapowiadają się bardzo pracowicie. Po powrocie z Czech znów pojawi się na planie w szpitalu w Leśnej Górze, bo wątek Hani Sikorki i Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) będzie jednym z głównych w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Ślub pary lekarzy na razie nie dojdzie do skutku, bo w sercu Hani coraz bardziej będzie mącił inspektor Piotr Korban (Mikołaj Roznerski).

Nie przegap: Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze