Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Kogo zastąpi w obsadzie? Wiemy co ją połączy z dwoma chirurgami - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze! Kogo zastąpi w obsadzie? Wiemy co ją połączy z dwoma chirurgami - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Kogo zastąpi w obsadzie? Wiemy co ją połączy z dwoma chirurgami - ZDJĘCIA

2021-07-14 12:51

Obsada "Na dobre i na złe" zmieni się w nowym sezonie, a w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się śliczna lekarka, którą zagra Monika Kaleńska. 31-letnia nowa aktorka w "Na dobre i na złe" jest dobrze znana widzom z ról w popularnych produkcjach. Kim będzie bohaterka, w którą wcieli się Kaleńska? Już wiadomo, że w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 do personelu w Leśnej Górze dołączy zdolna, młoda chirurg, którą los połączy z dwoma chirurgami i radiologiem. Kaleńska ma za sobą kilka dni na planie "Na dobre i na złe", ale jej postać może zatrząść Leśną Górą!

Kim będzie nowa lekarka w "Na dobre i na złe", którą zagra Monika Kaleńska?

Monika Kaleńska dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" niedawno, a grana przez nią lekarka, której imię, nazwisko, a nawet specjalizacja pozostają na razie tajemnicą pojawi się dopiero w nowym sezonie we wrześniu. Szpital w Leśnej Górze przejdzie sporo zmian. Nie chodzi tylko o personel, nowych lekarzy i pielęgniarki, ale także wygląd oddziałów zniszczonych podczas tragicznego wybuchu gazu. W "Na dobre i na złe" dyrektor Konica (Robert Koszucki) postawi na rozwój szpitala, ale sam będzie musiał się zmierzyć z poważnym zagrożeniem. Bo ktoś będzie chciał usunąć Rafała ze stanowiska szefa Leśnej Góry!

Nie przegap: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę. Dla Julki poświęci wszystko?

Do tego na szpitalnych korytarzach w Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 dosłownie zaroi się od pięknych kobiet. Jedną z nich będzie właśnie zdolna chirurg, w którą wcieli się Monika Kaleńska. Zdjęcia z planu "Na dobre i na złe" nie pozostawiają wątpliwości, że jej wątek będzie związany z Borysem Jakubkiem (Marcin Zacharzewski), który otoczy lekarkę opieką. Ale połączy ją też sporo z genialnym neurochirurgiem, profesorem Arturem Bartem, a także radiologiem Pawłem (Marcin Sianko). Jeszcze nie wiadomo czy nowa lekarka w "Na dobre i na złe" będzie uwikłana w romans z którymś ze starszych stażem chirurgów.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Sprawdź też:Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Kim jest Monika Kaleńska, nowa aktorka z "Na dobre i na złe"?

Monika Kaleńska ma 31 lat i w serialach występuje od 2014 roku. Jej pierwszą dużą rolą był epizod w "Przyjaciółkach", gdzie grała Majkę, recepcjonistka w gabinecie Michała (Marcin Rogacewicz) i Tadka (Maciej Brzoska). Później pojawiła się w gościnnie w licznych produkcjach. Przełomem w karierze Moniki Kaleńskiej był serial "Zakochani po uszy" w TVN7.

Jedną z ważniejszych postaci na początku "Zakochanych po uszy" była Tamara Lenartowicz, czyli żona Pawła (Maciej Łagodziński), dentysty i wspólnika Piotra (Michał Meyer), będąca właściwie jego przykrywką, bo początkowo Paweł ukrywał swoją homoseksualną orientację. W rolę Tamary wcielała się na początku Masza Wągrocka.

Postać Tamary powróciła w 4 sezonie "Zakochanych po uszy", jednak już z inną twarzą! Wielkie było zdziwienie widzów, gdy jako Tamara Lenartowicz na ekranie pojawiła się Monika Kaleńska! Nawet nie podobna do swojej poprzedniczki.

Monika Kaleńska gra też modelkę w Febo&Dobrzański w 2 sezonie "BrzydUla".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze