Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Nie uwierzycie, kto będzie chciał załatwić dyrektora Leśnej Góry – WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Nie uwierzycie, kto będzie chciał załatwić dyrektora Leśnej Góry – WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Nie uwierzycie, kto będzie chciał załatwić dyrektora Leśnej Góry – WIDEO

2021-06-04 17:04

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach nie zabraknie kolejnych dramatycznych wydarzeń! W szpitalu w Leśnej Górze dojdzie do zamachu na Rafała Konicę (Robert Koszucki)! Dyrektor szpitala jeszcze nie pozbierał się po wybuchu gazu, w wyniku którego zginęła Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), a Tadek (Marcin Urbanke) został poważnie ranny, a już czekają na niego nowe kłopoty! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej jeden z pracowników szpitala postanowi wykorzystać trudną sytuację Konicy! Kto załatwi dyrektora?

Kto dokona zamachu na dyrektora Konicę w nowym sezonie "Na dobre i na złe"?

Nowy sezon „Na dobre i na złe” po wakacjach zapowiada się ekscytująco! Niestety na nowe odcinki „Na dobre i na złe” fani serialu muszą jeszcze trochę poczekać, to już ostatnie „Kulisy Na dobre i na złe” uchyliły rąbka tajemnicy tego, co będzie działo się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej! Jedno jest pewne, emocji z pewnością nie zabraknie. Bardzo dużo zadzieje się w życiu dyrektora Konicy, który jeszcze nie pozbierał się po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w 810 odcinku „Na dobre i na złe”. W wyniku eksplozji gazu cały oddział ginekologiczny został całkowicie zniszczony, przez co Konica musiał na czas remontu zorganizować go w innym miejscu. Na domiar złego nie skończyło się tylko na stratach w sprzęcie. W szpitalu w dramatycznych okolicznościach zginęła żona Falkowicza (Michał Żebrowski), a Tadek został poważnie ranny i bardzo długo dochodził do siebie po operacji. Dyrektor Konica nie mógł uwierzyć, że do takiej tragedii doszło w jego szpitalu i bardzo trudno było mu się pozbierać. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach jeden z pracowników postanowi wykorzystać niełatwą sytuację, w jakiej znalazł się Konica, a przy okazji prywatnie rozliczyć się z dyrektorem szpitala, w wyniku czego dokona zamachu na jego stanowisko!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Bójka Radwana i Begera w Leśnej Górze! Pójdzie o Blankę?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej dyrektor szpitala będzie musiał się zmierzyć z remontem szpitala, a także zmianami personalnymi! Dość nieoczekiwanie wypowiedzenie z pracy będzie chciała złożyć Lucyna (Anna Samusionek), czym szczególnie zdziwi Konicę. Jednak nie będą to jedyne przetasowania z pracownikami, gdyż jego pozycję będzie chciał zająć Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), który ma dyrektorowi za złe, ze bez jego wiedzy i zgody zgodził się na wypisanie ze szpitala jego syna, Antka (Oskar Grzegorzewski). W ostatnim 813 odcinku „Na dobre i na złe” przed wakacjami Beger urządził mu karczemną awanturę, gdyż naprawdę przywiązał się do chłopca. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” Maks będzie chciał zemścić się na Konicy i postanowi zająć jego stanowisko, co oficjalnie w „Kulisach Na dobre i na złe” zdradził Rober Koszucki, czyli sam dyrektor szpitala!

- Sprawy personalne, remont szpitala to jest olbrzymie wyzwanie dla dyrektora Konicy. Czeka go nie lada wyzwanie, a mianowicie szykuje się zamach na jego stanowisko… Zły charakter chce przejąć dyrekcję w tym szpitalu, dlatego dyrektor Konica będzie miał wiele na głowie.

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria urodzi bliźniaki w Leśnej Górze i zostanie na zawsze? Wyjdzie na jaw dlaczego zostawiła Jose w Hiszpanii!

Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej dyrektor Konica straci swoje stanowisko? Czy to zboczeniec Maks, który jeszcze do niedawna molestował pielęgniarki zostanie nowym przełożonym w szpitalu w Leśnej Górze? Do czego zdoła posunąć się Beger, aby zemścić się na Konicy? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie Sikorkę z Leśnej Góry - WIDEO

Najnowsze