Koniec Na dobre i na złe. Pielęgniarka Dagmara zlituje się nad Begerem w ostatnim 813 odcinku. Wybaczy zboczenemu Maksowi, że ją molestował

i

Autor: ARTRAMA Koniec Na dobre i na złe. Pielęgniarka Dagmara zlituje się nad Begerem w ostatnim 813 odcinku. Wybaczy zboczenemu Maksowi, że ją molestował

Koniec Na dobre i na złe. Pielęgniarka Dagmara zlituje się nad Begerem w ostatnim 813 odcinku. Wybaczy zboczenemu Maksowi, że ją molestował

2021-06-02 20:40

W ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Dagmara (Maryla Morydz) zapomni o krzywdzie, jaką wyrządził jej Maks Beger (Tomasz Ciachorowski). Odkąd zboczony kardiolog pojawił się w Leśnej Górze zafundował pięknej pielęgniarce piekło, gdy po kryjomu molestował ją i zastraszał! Jednak w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Dagmara okaże swoje dobre serce i zgodzi się pomóc Begerowi w ważnej sprawie. Czy pielęgniarka wybaczy prześladowcy dawne krzywdy?

"Na dobre i na złe" odcinek 813 ostatni przed wakacjami - środa, 2.06.2021, o godz. 20.50 w TVP2

W ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Dagmara postanowi zlitować się nad Maksem i w trudnej dla niego sytuacji okaże mu pomocną dłoń! Przypomnijmy, że relacje delikatnej pielęgniarki z perfidnym zboczeńcem Maksem Begerem już od początku nie układały się dobrze! Maks znany wszystkim jako seksista, który w bezwzględny sposób wykorzystuje bezbronne i podwładne mu pielęgniarki, już od pierwszych chwil, gdy rozpoczął pracę w szpitalu w Leśnej Górze obrał sobie Dagmarę za cel. Zboczeniec molestował ją w ukryciu i zastraszał, przez co Dagmara chciała zmieć oddział, a nawet zwolnić się z pracy! Przejęta groźbami Begera nikomu nie mówiła o tym, że jest wykorzystywana, jednak w 792 odcinku "Na dobre i na złe" sprawy w swoje ręce postanowił wziąć jej narzeczony Bogdan (Maciej Hanczewski) i rozmówić się ze zboczeńcem! W końcu nawet Dagmara przerwała milczenie, a z sekstą raz na zawsze rozprawił się Marcin Molenda (Filip Bobek). Od tego czasu relacje między Begerem a Dagmarą pozostawały chłodne, jednak w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami pielęgniarka zlituje się nad swoim dawnym oprawcą!

Patrz też: Koniec Na dobre i na złe. Radwan poświęci miłość do Blanki dla syna Kuby w ostatnim 813 odcinku. Zobaczy pożegnalne nagranie

Koniec Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania wyda matkę złodziejkę policjantowi Piotrowi w ostatnim 813 odcinku?!

W ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami świat Maksa się załamie! Antek (Oskar Grzegorzewski) zacznie domyślać się, że jego mamę (Małgorzata Neczyperowicz) z Begerem w przeszłości łączyło coś więcej i wprost zapyta ją, kto jest jego tatą! Po tych słowach Inga niezwłocznie postanowi zabrać syna z Leśnej Góry, nie informując o tym Maksa. Antek nie będzie rozumiał postępowania swojej mamy ani tego, że ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną nie pozwoli mu się nawet pożegnać z jego ulubionym doktorem! Smutny postanowi dogadać się z Dagmarą, aby w jego imieniu przekazała Maksowi pewien prezent!

- Hej, co się dzieje? - zapyta przybitego Antka.

- Ja się nie gniewam na panią, tylko na mamę - odpowie jej.

- Wiesz, że to tak niefajnie się gniewać - spróbuje pocieszyć go Dagmara.

- Czasami trzeba - stwierdzi syn Ingi.

- Mama i tata bardzo cię kochają - wyzna mu.

- Czy może pani dać Maksowi? - poprosi ją chłopiec, przekazując jej złożoną kartkę papieru.

- A co to jest? - spyta zdziwiona pielęgniarka.

- List tylko żeby mama nie widziała - odpowie jej. - No pewnie...przekaże - obieca mu, uśmiechając się.

Spójrz także: Koniec Na dobre i na złe. Dramat Wiktorii w bliźniaczej ciąży. Jose ją rzucił? - ZDJĘCIA

Po skończonej operacji w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Beger od razu uda się na salę, aby zobaczyć się ze swoim synem. Bedzie w szoku, gdy zobaczy, że chłopca nie ma na sali, a pielęgniarki wymieniają jego poście. Zdziwiony całą sytuacją zapyta Dagmarę, gdzie Antek.

- Mama zebrała go ze szpitala - odpowie mu.- Jak to...a wypis? Kto o tym zdecydował? - zapyta z niedowierzaniem Maks.

- Dyrektor Konica - wyzna mu Dagmara, po czym wkurzony Beger od razu pójdzie się rozprawić z doktorem. Jednak nim wyjdzie, zdoła go jeszcze zatrzymać Dagmara, która przekaże mu prezent od Antka. - Sekundę...napisał do pana list i prosił, abym przekazała - odpowie mu z dobrocią serca pielęgniarka.

- Konica? - zapyta zdziwiony, a Dagmara pośle mu jednoznaczne spojrzenie.

W tej chwili w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakcyną Beger otworzy list od syna i bardzo się wzruszy! Na obrazku zauważy lekarza, trzymającego małego chłopca za rękę z dopiskiem "Bardzo cię lubię. Antek".

Zobacz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Bójka Radwana i Begera w Leśnej Górze! Pójdzie o Blankę?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze