Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Bójka Radwana i Begera w Leśnej Górze! Pójdzie o Blankę?

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Bójka Radwana i Begera w Leśnej Górze! Pójdzie o Blankę?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Bójka Radwana i Begera w Leśnej Górze! Pójdzie o Blankę?

2021-06-01 12:49

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach z pewnością nie zabraknie emocji! Produkcja "Na dobre i na złe" opublikowała na swoim profilu na Instragramie zdjęcie, które przedstawia, jak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej potoczą się dalsze losy Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) i Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Zdjęcie wywołało nie lada zamieszanie, gdyż widzimy na nim pobitego Begera! Czy Radawan w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach raz na zawsze postanowi rozprawić się z rywalem, który pojawił się na jego drodze w walce o serce Blanki (Pola Gonciarz)?

Co wydarzy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?

Choć ostatni 813 odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami widzowie zobaczą w najbliższą środę, to produkcja na swoim Instagramie już zdążyła uchylić rąbka tajemnicy tego, co będzie się działo w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej! Na oficjalnym profilu serialu pojawiło się zdjęcie, na którym pobity Maks Beger pozuje razem z Krzysztofem Radwanem. Pod zdjęciem obu panów już pojawiły się spekulacje wiernych fanów, że doszło między nimi do bójki o Blankę! "Czyżby poszło o Blankę?? - Byłoby ciekawie ?? ale wiadomo, że Blanka pasuje tylko do Radwana ❤️", "Może poszło o Blankę ? byłoby ciekawie! oczywiście trzymam kciuki za Radwana ✊? to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem lekarzy z Leśnej Góry. Czy przypuszczenia widzów się sprawdzą? Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach panowie faktycznie rzucą się na siebie z pięściami w walce o uroczą Consalidę? Przypomnijmy, że w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną będzie ku temu powód!

Patrz też: Koniec Na dobre i na złe. Dramat Wiktorii w bliźniaczej ciąży. Jose ją rzucił? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Tragiczny finał wybuchu w Leśnej Górze. Powrót Wiktorii, pożegnanie Falkowicza z Kasią i dramatyczne zwroty akcji

W ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Blanka i Radawan po raz pierwszy spotkają się od czasu dramatycznych chwil, które przeżyli wspólnie w windzie w 810 odcinku " Na dobre i na złe", w momencie wybuchu gazu w szpitalu w Leśnej Górze. W obliczu śmierci oboje zdecydowali się na wierzenia, w czasie których młoda Consalida wyznała Radawanowi miłość, z kolei on po raz pierwszy wyznał, że jest tatą Kubusia, którego bardzo kocha i za którym bardzo tęskni. Od tego tragicznego wydarzenia minęło trochę czasu, jednak atmosfera między Blanką a Krzysztofem w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną będzie niekomfortowa, gdyż każde z nich będzie wstydziło się wrócić do poprzedniej rozmowy. W końcu Radwan się przełamie i zaprosi Blankę na randkę, ale na jego drodze stanie Maks!

Krzysztof w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami zacznie podejrzewać, że kardiolog, który molestował wcześniej pielęgniarki zainteresuje się jego ukochaną! Najpierw Beger zaprosi Blankę na operację, dzięki której będzie mogła zdobyć dodatkową wiedzę na jutrzejszy egzamin, co już zapali w głowie Radwana czerwoną lampkę. Jednak, gdy po operacji Consalida będzie się zachwycać lekarzem, Krzysztof od razu pomyśli, że Consalida zmieniła obiekt westchnień i to nim będzie teraz zainteresowana! W związku z tym w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami ostrzenie ją przed nim, a sam usunie się w cień i wyjdzie!

Spójrz również: Koniec Na dobre i na złe. Hania dostanie niemoralną propozycję od policjanta Korbana w 813 odcinku - ZWIASTUN

Oliwy do ognia doleje fakt, że Maks w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną zostanie zupełnie sam, gdyż Inga (Małgorzata Neczyperowicz) wykorzystując nieuwagę kardiologa wypisze Antka (Oskar Grzegorzewski) ze szpitala i zerwie z Maksem wszelkie kontakty, nie informując g, dokąd zabrała ich syna! Czy zrozpaczony Maks postanowi poszukać pocieszenia u Blanki? Czy Beger uwiedzie młodą Consalidę? A może w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysztof zrozumie, jak bardzo zależy mu Blance i postanowi wrócić do Leśnej Góry, aby raz na zawsze rozprawić się z nowym rywalem? Czy zemści się na Begerze i odzyska miłość Blanki? Tego dowiem się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Koniec Na dobre i na złe. Hania zdemaskuje kłamstwa matki Lucyny w ostatnim 813 odcinku. Będzie jej wspólniczką w kradzieży! - ZDJĘCIA

Najnowsze