Koniec Na dobre i na złe. Hania dostanie niemoralną propozycję od policjanta Korbana w 813 odcinku

i

Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Hania dostanie niemoralną propozycję od policjanta Korbana w 813 odcinku

Koniec Na dobre i na złe. Hania dostanie niemoralną propozycję od policjanta Korbana w 813 odcinku - ZWIASTUN

2021-05-31 13:21

Po spektakularnym pościgu w 812 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) nie odpuści Hani Sikorce (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Znów pojawi się w jej życiu i nieźle namiesza. Podczas szalonej akcji z bandytą, któremu Sikorka uratowała życie, policjant również doznał uszczerbku na zdrowiu. W ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przyjdzie do gabinetu Hani i poskarży się na ból ręki. Lekarka od razu wyczuje, że nie tylko o to chodzi. I słusznie, bo Piotr złoży jej niemoralną propozycję! Koniec "Na dobre i na złe" mocno zdziwi fanów Hani Sikorki.

"Na dobre i na złe" odcinek 813 ostatni przed wakacjami - środa, 2.06.2021, o godz. 20.50 w TVP2

W 813 odcinku "Na dobre i na złe" Hania oniemieje na widok przystojnego policjanta. Przecież to on wciągnął ją w pościg za niebezpiecznym bandytą, który chciał ich zabić. Ostatecznie to właśnie on mocno oberwał, a Piotr uszkodził sobie rękę. Dlatego też wybierze się do gabinetu Sikorki.

- Znowu pan... - Hania nie tryśnie entuzjazmem. - Myślałem, że się pani ucieszy - przyzna policjant. - Cieszę się, nie widzi pan? Skaczę z radości... - Przyszedłem z tym bólem, tym, jak to się mówi? - Przeciążeniowym. I co? To wciąż pana boli? Dobrze, proszę się rozebrać.

Piotr w 813 odcinku "Na dobre i na złe" może i będzie narzekał na ból, ale przede wszystkim zainteresuje się Hanią. Od razu poprosi ją o pomoc w ściągnięciu kurtki. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

Koniec Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania wyda matkę złodziejkę policjantowi Piotrowi w ostatnim 813 odcinku?!

Sytuacja w 813 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się mocno nasączona podtekstami. Piotr Korban wprost zaproponuje Sikorce łóżko! Dopiero potem doda, że operacyjne... Każdy jednak będzie świadomy, o czym naprawdę mówi policjant. w 813 odcinku "Na dobre i na złe" Sikorka nie przyjmie propozycji łóżkowej Korana. Przynajmniej nie tej niemoralnej. Faktycznie zajmie się natarczywym pacjentem i przeprowadzi zabieg, żeby ból w ręce zniknął. Piotr nie wydaje się jednak człowiekiem, który odpuszcza. Nawet podczas zabiegu będzie flirtował z lekarką! Michał (Mateusz Janicki) może czuć się zazdrosny. 

Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska)
Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze