Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania zginie z rąk zabójcy?! Michał nie uwierzy w co się wpakowała - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania zginie z rąk zabójcy?! Michał nie uwierzy w co się wpakowała - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania zginie z rąk zabójcy?! Michał nie uwierzy w co się wpakowała - ZDJĘCIA

2021-05-26 20:33

Kolejny dramat w 812 odcinku "Na dobre i na złe"! Tym razem to Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska) zostanie wplątana w pogoń za groźnym zabójcą, który nie zawaha się przed zadaniem ostatecznego ciosu. Wszystko przez tajemniczego Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który pojawi się w Leśnej Górze w 812 odcinku i wciągnie Hanię w brudne porachunki. Dojdzie do strzelaniny, w której będą ranni! Michał (Mateusz Janicki) nie uwierzy w co wpakowała się jego ukochana... Piotr Korban bardzo mu się nie spodoba.

"Na dobre i na złe" odcinek 812 - środa, 26.05.2021, o godz. 20.55

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" życie Hani Sikorki gwałtownie się zmieni, ponieważ w Leśnej Górze pojawi się tajemniczy Piotr Korban. Mężczyzna będzie ścigał groźnego przestępcę, a wśród lekarzy będzie musiał zaczerpnąć paru informacji. Ukochana Michała od razu zrobi na nim spore wrażenie.

Sikorka w "Na dobre i na złe" zostanie wplątana w pościg za zbirem, który okaże się niezwykle niebezpieczny. Dojdzie do strzelaniny, a Piotr osłoni kobietę własnym ciałem i nie pozwoli by coś jej się stało. Gorzej wyląduje bandyta, który bez pomocy medycznej, najprawdopodobniej by zmarł. Hania rzuci się więc na ratunek.

Przeczytaj: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Mikołaj Roznerski w Na dobre i na złe! Przystojny policjant uratuje życie Hani Sikorce w 812 odcinku. Połączy ich coś więcej

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Hania nie będzie zwracać uwagi na to, że bandyta chciał ich zabić. Znajdzie się w sercu niebezpieczeństwa, ale i tak udzieli zbirowi pomocy.

- Słyszy mnie pan?... Proszę oddychać... Głęboko i równo! - powie w nerwach kobieta

Niedługo potem w "Na dobre i na złe" bandyta wyląduje w szpitalu, tak samo jak i Piotr, który również będzie poszkodowany.

- Ten człowiek do końca życia będzie kaleką... Już nigdy nie będzie normalnie chodził! - powie z pretensjami Sikorka. - Chce pani wzbudzić we mnie poczucie winy? To bandyta... Ten cyngiel zabił trzech ludzi! - zacznie tłumaczyć się Piotr. - Tak? To powinien siedzieć w więzieniu! - odburknie lekarka. - Właśnie nad tym pracowałem, tylko przeszkodziła mi jedna taka, uparta… 

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

Hania i Piotr Korban wyjdą cali z masakry w "Na dobre i na złe". Gorzej wyląduje złoczyńca. Pomimo wszystko, Sikorka zrobi na Piotrze naprawdę wielkie wrażenie. 

- Nigdy pan nie odpuszcza? - zapyta Hania. - Pani leczy, ja kaleczę. Albo mnie kaleczą. Zapraszam panią na kawę... - powie wprost Korban. - Dziękuję, nie! - odrzuci go kobieta. - Nigdy... Nie odpuszczam nigdy.

Na rozmowie w 812 odcinku "Na dobre i na złe" przyłapie ich Michał, który nie uwierzy, że ukochana wplątała się w tak patową sytuację. 

Najnowsze