Na dobre i na złe, odcinek 787: Marcin będzie dobierał się do Maksa Berga w windzie - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 787: Marcin będzie dobierał się do Maksa Berga w windzie - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 787: Marcin będzie dobierał się do Maksa Berga w windzie. Złapie go za krocze - WIDEO

2020-11-04 20:40

W 787 odcinku "Na dobre i na złe" Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), który molestuje seksualnie pielęgniarki, zastrasza je i dręczy, a do tego z pogardą odnosi się do koleżanek lekarek z Leśnej Góry, wreszcie się doigra! Drań i zboczeniec trafi bowiem na godnego siebie przeciwnika. To Marcin Molenda (Filip Bobek) postanowi dać mu nauczkę za to jak krzywdzi kobiety w szpitalu. Anestezjolog w 787 odcinku "Na dobre i na złe" dopadnie kardiochirurga w windzie i tam zacznie się do niego dobierać. Złapie go za krocze i pośladki. Reakcja Begera będzie natychmiastowa!

"Na dobre i na złe" odcinek 787 - środa, 4.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Doktor Beger z "Na dobre i na złe" w 787 odcinku dostanie w końcu nauczkę! Dotąd bezkarny kardiochirurg zboczeniec, który zamienił w piekło pracę pielęgniarek z Leśnej Góry nie będzie już taki pewny siebie. Bo dręczone, molestowane i zastraszana przez Maksa kobiety coraz głośniej będą mówić o tym co wyrabia lekarz. W 787 odcinku "Na dobre i na złe" Julka (Aleksandra Hamkało) oraz Marcin z przerażeniem będą słuchać opowieści Dagmary (Maryla Morydz) i Beaty (Maria Góralczyk).

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 787: Syn Julki i Barta zażyje narkotyki Matyldy? Dojdzie do tragedii

Początkowo zszokowany Molenda w 787 odcinku "Na dobre i na złe" nie uwierzy własnym uszom. - Jak to: łapie cię za tyłek?

- I co mu doktor zrobi? Nie ma na takich sposobu! Mają władzę... Wiedzą, jak manipulować ludźmi - wyjaśni Dagmara. Poza tym w 787 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin zauważy jak Maks upokarza Julkę, wytykając jej przy każdej okazji, że nie nadaje się na lekarza i do ratowania ludzi. W obecności pacjenta Beger podważy jej kompetencje. Molenda stanie w obronie byłej kochanki. - Pan doktor, jak widzę, ma szczególne uczucia do doktor Burskiej? - zakpi Maks.

Chwilę później Marcin w 787 odcinku "Na dobre i na złe" wpadnie jednak na pomysł, jak wyrównać rachunki. A przy okazji udowodnić mu, jak to jest być molestowanym. Gdy trafi z Maksem do jednej windy… od razu ruszy do akcji! Całkiem nieźle się przy tym bawiąc. Stanie przy Begerze i nagle sięgnie ręką do jego krocza i rozporka. - Guzik się panu rozpina - szepnie mu do ucha.

- Co jest? O co panu chodzi? - zdenerwuje się się Maks, czując rękę lekarza na swojej pupie. - Przyjacielskie ostrzeżenie... - syknie Marcin.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Hania odzyska przytomność i wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska! Jeden ważny szczegół

Kiedy winda się zatrzyma spanikowany Beger wybiegnie na korytarz. Ale czy akcja Marcina wystarczy, by powstrzymać zboczeńca z Leśnej Góry? To się okaże wkrótce w "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół
Na dobre i na złe odc. 787. Marcin Molenda (Filip Bobek), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 787. Marcin Molenda (Filip Bobek), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze