Na dobre i na złe. Dramatyczny koniec wyjazdu Radwana do Izraela. Nie znajdzie swojego syna Kubusia!

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe. Dramatyczny koniec wyjazdu Radwana do Izraela. Nie znajdzie swojego syna Kubusia!

Na dobre i na złe. Dramatyczny koniec wyjazdu Radwana do Izraela. Nie znajdzie swojego syna Kubusia!

2021-08-19 14:35

W 817 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) wróci z Izraela gdzie mieszka jego syn Kubuś (Wiktor Trojan), wychowywany przed ojczyma Piotra Gawryłę (Marek Bukowski), ale nie uda mu się odnaleźć dziecka. Kilka lat temu w "Na dobre i na złe" to Gawryło wywiózł Kubę za granicę, bo Radwan domyślił się, że jest jego prawdziwym ojcem. Ostatnie traumatyczne przeżycia Krzysztofa skłoniły go, by odzyskać syna i naprawić błędy z przeszłości. Ale nie znajdzie ani Kuby, ani Piotra. Co się z nimi stanie?

"Na dobre i na złe" odcinek 817 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Radwana do Izraela w finale minionego sezonu "Na dobre i na złe" był spowodowany nagłą potrzebą odnalezienia syna. Kiedy w szpitalu w Leśnej Górze doszło do wybuchu, a Krzysztof i Blanka (Pola Gonciarz) byli uwięzieni w windzie, gotowi na śmierć, ordynator ginekologii nagrał przejmujące pożegnanie dla Kubusia. W specjalnym przesłaniu ujawnił, że jest prawdziwym ojcem Kuby i nie było dnia, by o nim nie myślał. Dlatego też na koniec "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną postanowił odnaleźć dziecko, które ponad 6 lat temu urodziła mu Hana Goldberg (Kamilla Baar).

Nie przegap: Na dobre i na złe. Nowa lekarka zmieni życie Krzysztofa Radwana. Joanna ma związek ze zmarłą Haną?

W 817 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan wróci z podróży do Izraela z poczuciem klęski. Nie zobaczy Kubusia, nie odnajdzie też Piotra Gawryły, który wychowuje jego syna. Zwierzy się Blance, że Piotr nagle zniknął, zostawiając Kubusia samego.

Zwiastun nowego sezonu "Na dobre i na złe" wskazuje na to, że dopiero od Blanki dowie się co się dzieje z jego dzieckiem, gdzie teraz mieszka i czy jest bezpieczny. Skąd ukochana Krzysztofa będzie to wiedziała? Najpewniej od swojej matki Wiktorii, która kiedyś w "Na dobre i na złe" była blisko z Piotrem i może utrzymuje z nim jeszcze kontakt.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Zosia i Jakub Burscy znów w Leśnej Górze. Nikt nie widział ich od lat

To już pewne, że w 817 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 okaże się, że Piotr Gawryło ma drugą żonę, która pokochała Kubusia jak matka i razem wychowują syna Radwana. Ale Krzysztof się nie podda! Nie pozwoli na to, by Kuba wychowywał się z dala od niego, nie znając prawdy o ojcu. Nie tego przecież życzyła sobie Hana, która przed śmiercią zostawiła list do synka, w którym napisała mu kim jest jego biologiczny tata. Tyle tylko, że kilka lat temu w "Na dobre i na złe" Gawryło odnalazł list i słowem nie wspomniał Radwanowi o ostatniej woli Hany.

Nową żoną Gawryły w "Na dobre i na złe" jesienią 2021 będzie onkolog Joanna (w tej roli Monika Kaleńska), która po zniknięciu Piotra przejmie opiekę nad Kubą. Co więcej, jak podaje "Świat Seriali" Joanna Gawryło zacznie pracę w Leśnej Górze, a Radwan dzięki niej będzie chciał zbliżyć się do syna!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze