M jak miłość. Ostatnia randka Basi i Dawida. Romantyczna ucieczka doprowadzi do tragedii

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Ostatnia randka Basi i Dawida. Romantyczna ucieczka doprowadzi do tragedii

M jak miłość. Ostatnia randka Basi i Dawida. Romantyczna ucieczka doprowadzi do tragedii

2021-08-24 8:45

Koniec Basi (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński) w "M jak miłość"! Czeka ich ostatnia randka, która zakończy się tragedią. W 1601 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 młody Jaszewski nie zwolni tępa intryg i niebezpiecznych sytuacji, a także wpakowywania Rogowskiej w kłopoty. Niestety Dawid nie przewidzi, że będzie musiał stoczyć nierówną walkę z najgorszym przeciwnikiem. To los szykuje mu bardzo przykrą niespodziankę, która całkowicie go zmieni. Basię i Dawida czeka romantyczna ucieczka, która doprowadzi do tragedii.

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dawid w 1601 odcinku "M jak miłość" przekona się, że może i zawsze czuł się jak pan sytuacji, ale są momenty, kiedy nawet on nie wygra. Chłopak namówi Basię Rogowską na kolejny niebezpieczny pomysł, który będzie słono kosztował. W 1601 odcinku "M jak miłość" odbędzie się ich ostatnia randka, kiedy jeszcze normalnie będą się śmiać i wygłupiać, potem już nic nie będzie takie samo... Młody Jaszewski wpadnie na szatański pomysł "romantycznej" ucieczki do Warszawy. Nic nie mówiąc rodzicom, młoda parka ruszy przed siebie do stolicy. To nie pierwszy raz, kiedy Rogowska okłamuje rodziców, ale tym razem nie będzie wiedziała, że wejdą oni w posiadanie informacji, które odmienią życie Dawida. Chodzi o wiadomości o zdrowiu chłopaka, które jako pierwszy pozna Artur (Robert Moskwa). 

Przeczytaj: M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

Nowa twarz Ali z M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała jak się zmieniła

Cała tragedia Dawida zacznie się w "M jak miłość" po wakacjach 2021, kiedy chłopak straci przytomność na lekcji wf-u i wyląduje w gabinecie Artura. Rogowski potraktuje poważnie dolegliwości chłopaka i zleci specjalistyczne badania. W 1601 odcinku "M jak miłość" dostanie wyniki badań, które wprawią go w osłupienie! Niestety Jaszewski zbagatelizuje sprawę i w czasie kiedy Artur zacznie się zamartwiać, on będzie szalał z Basią w stolicy. Nagle w 1601 odcinku "M jak miłość" chłopak opadnie z sił i po raz kolejny straci świadomość! 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3275: Upojna noc Kasi i Darka przerwana przez straszny telefon. Brat Żbika nie będzie miał litości - ZWIASTUN

Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" zauważą, że córki nie ma w domu, że uciekła, a do tego wystrasza się podwójnie kiedy dowiedzą się o fatalnych wynikach badań chłopca. Nie przewidzą najgorszego, że wypad Basi i Dawida do Warszawy skończy się tragicznie, a Jaszewski wyląduje w karetce, a później w szpitalu. Wcześniej w "M jak miłość" chłopakowi wydawało się, że jest niezniszczalny i panuje nad wszystkim, a teraz wyjdzie na jaw, że ma poważne kłopoty. Romantyczna ucieczka jego i Basi okaże się ostatnią normalną randką nastolatków, później już nic nie będzie takie samo... Jak bardzo poważne są problemy zdrowotne Jaszewskiego? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze