M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

2021-08-24 8:40

W 1596 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńka), którą Budzyński (Krystian Wieczorek) wziął do siebie po wyjeździe Marty (Dominika Ostałowska) do Niemiec zupełnie oszaleje z nieodwzajemnionej miłości do nauczyciela. Obłęd Ani doprowadzi ją do tego, że zacznie śledzić polonistę Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) i wysyłać mu miłosne wyznania! Szalone zachowanie 16-latki w 1596 odcinku "M jak miłość" nie umknie uwadze Andrzeja, który zwyczajnie nie poradzi sobie z córką. Sprowadzi nawet Martę do Polski i odda jej Anię. A to dopiero początek opętania nastolatki!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Problemy z Anią w nowym sezonie "M jak miłość" będą spędzały sen z powiek Budzyńskiemu, który razem z Magdą (Anna Mucha) przejął opieką nad córką pod nieobecność Marty. Była żona Andrzeja kilka miesięcy temu wyjechała do Niemiec i zgodziła się, żeby Budzyńscy zajęli się nastolatką. Nikt wtedy nie przewidywał jakie kłopoty z tego wynikną, jak zakochana w nauczycielu Ania powoli zacznie tracić rozum. Nie dość, że w "M jak miłość" będzie nadal szaleńczo zazdrosna o Magdę, która przyjaźni się z Adamem i do którą Warecki cały czas będzie podrywał, to jeszcze 16-latka postanowi zrobić wszystko, by zdobyć starszego polonistę! Nie zważając na to jak chora byłaby relacja nauczyciela z uczennicą.

Nie przegap: M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

Już w 1596 odcinku "M jak miłość" Ania ubzdura sobie, że Warecki też się w niej zakocha jeśli tylko pozna siłę i szczerość jej uczuć! Zacznie się od tego, że córka Marty i Budzyńskiego napisze do Adama list, w którym wyzna mu swoją miłość. A potem będzie śledzić nauczyciela! Oczywiście ojciec i Magda zorientują się, że z Anią coś jest nie tak. Szczególnie czujna będzie Magda, która by wybić pasierbicy z głowy Wareckiego kilka miesięcy temu w "M jak miłość" wyjawiła jej swoją tajemnicę sprzed lat, że była zakochana w ojcu kolegi i źle się to dla niej skończyło. Ale w nowym sezonie "M jak miłość" Ania nie posłucha ostrzeżeń Magdy. Nie trafią do niej racjonalne argumenty, że Warecki jest starszym mężczyzną, a ona jeszcze dzieckiem, a do tego jego uczennicą!

M jak miłość. Ania zakocha się w nauczycielu. Polonista Adam Warecki to były kochanek Magdy! To się źle skończy dla Budzyńskich

Sprawdź też: M jak miłość. Marysia i Artur stracą córkę! Śmiertelna choroba to początek koszmaru Rogowskich

Paranoja Ani na punkcie Wareckiego w 1596 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Budzyński sprowadzi do Polski byłą żonę. Marta przyjedzie, by zająć się córką nieszczęśliwie zakochaną w poloniście. Kiedy usłyszy od Andrzeja i Magdy co się dzieje z Anią, będzie wstrząśnięta zachowaniem nastolatki. A i tak nie pozna całej prawdy o wyczynach Ani. Najgorsze dopiero przed Budzyńskimi, bo wkrótce potem w "M jak miłość" Ania spowoduje wypadek w szkole. Celowo spadnie ze schodów, by Warecki z nią był!

Powrót Marty w 1596 odcinku "M jak miłość" skomplikuje też relacje między Budzyńskimi. Bo była żona Andrzeja zamieszka z nimi. Na "specjalne" zaproszenie Magdy, gdyż nie będzie miała gdzie się podziać. Strach o Anię sprawi, że Marta poszuka pocieszenia u Budzyńskiego, a Magda będzie musiała na to patrzeć I to pod swoim dachem!

Najnowsze