M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Facebook M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

2021-08-13 8:19

Duże zmiany w "M jak miłość" w rodzinie Budzyńskich. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą musieli zmierzyć się z poważnymi problemami z dorastającym dzieckiem. To córka Budzyńskiego, 16-letnia Ania (Gabriela Świerczyńska), przysporzy im powodów do zmartwień. Ale kłopoty z córką to jeszcze nic! Okazuje się, że w "M jak miłość" po przerwie Ania będzie miała zupełnie inną twarz, a widzowie odniosą wrażenie, że to nowa córka Budzyńskich. Poznajcie szczegóły zmiany Ani w "M jak miłość". Czy Gabriela Świerczyńska odejdzie z serialu?

Co się wydarzy w "M jak miłość" u Magdy i Andrzeja? Jak się zmieni córka Budzyńskich?

To już pewne, że w "M jak miłość" w nowym sezonie u Magdy i Andrzeja nie będzie już rodzinnej sielanki. Ostro we znaki dadzą im się nastoletnie dzieci, 16-letnia Ania, nadal szaleńczo zakochana w nauczycielu języka polskiego i 15-letni Maciek, który niedawno omal nie umarł po narkotykach, bo chciał zaimponować swojej dziewczynie. O ile Maciek trochę się uspokoi, to w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Ania pokaże na co ją stać. Nieszczęśliwa, nieodwzajemniona miłość do polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak),który wciąż będzie podrywał Magdę, zupełnie odbierze nastolatce rozum.

Nie dość, że w "M jak miłość" jesienią Ania spowoduje groźny wypadek, to jeszcze zupełnie zmieni wizerunek, żeby wyglądać na starszą i dojrzalszą. Jakby to miało przekonać Wareckiego, że mogą być razem! Mimo dzielącej ich różnicy wieku, faktu, że on jest nauczycielem, a ona uczennicą i uczucia jakim Adam obdarzył Magdę. Jak zmieni się Ania w nowych odcinkach "M jak miłość"? Zdjęcie, które opublikowano na Facebooku serialu, a które już zniknęło wskazuje, że córka Budzyńskiego i Marty (Dominika Ostałowska), a którą wychowuje teraz Magda ufarbuje włosy! Po ślicznej, naturalnej blondynce nie będzie już śladu.

Nie przegap: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania!

Sprawdź też: M jak miłość. Magda będzie w ciąży z Andrzejem? Jedno zdjęcie Budzyńskich wywołało lawinę spekulacji

Gabriela Świerczyńska na zdjęciu z planu "M jak miłość" z ekranowymi rodzicami i przyrodnim bratem prezentuje się dojrzalej. Piękna 16-latka ma teraz ciemniejsze, rudo-kasztanowe włosy i wygląda na dużo starszą. Oczywiście metamorfoza Ani w "M jak miłość" będzie pokazana w serialu jako efekt miłości córki Budzyńskiego do nauczyciela. To ujęcie zapowiada też, że w nowym sezonie "M jak miłość" w rodzinie Budzyńskich częściej będzie się pojawiał Maciek. Bo do tej pory adoptowany syn Magdy był gościem w jej życiu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany