M jak miłość. Magda będzie w ciąży z Andrzejem? Jedno zdjęcie Budzyńskich wywołało lawinę spekulacji

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Magda będzie w ciąży z Andrzejem? Jedno zdjęcie Budzyńskich wywołało lawinę spekulacji

M jak miłość. Magda będzie w ciąży z Andrzejem? Jedno zdjęcie Budzyńskich wywołało lawinę spekulacji

2021-08-11 20:33

Szokujący zwrot akcji w "M jak miłość". Jedno zdjęcie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) wywołało falę spekulacji. Widzowie są pewni, że nowy sezon "M jak miłość" przyniesie ogromne zmiany w życiu Budzyńskich. I wiele się nie mylą, bo Magda i Andrzej będą musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Chodzi o dzieci, które wprowadzą do ich życia zamęt. Magda urodzi kolejnego potomka? Jak to możliwe, skoro Budzyńska nie może mieć więcej dzieci?

Magda w ciąży z Andrzejem w "M jak miłość" po wakacjach 202? Widzowie są nieugięci 

W życiu Budzyńskich z "M jak miłość" nastąpią wielkie zmiany. Na oficjalnym koncie "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się zdjęcie uwielbianej pary, które wzbudziło sporo kontrowersji. Widzowie od dawna liczą, że Magda i Andrzej mogliby mieć wspólne dziecko. Do tej pory opiekują się Maćkiem (Franciszek Przanowski), synem kobiety i Anią (Gabriela Świerczyńska), córką Andrzeja. 

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 szczególnie Ania wprowadzi do życia Budzyńskich koszmarny chaos. Nie daruje Magdzie, że to właśnie ona podoba się nauczycielowi Adamowi Wareckiemu (Wojciech Świeściak), na którego punkcie ma obsesję nastolatka. Zacznie wyczyniać bardzo dziwne rzeczy, byle tylko zwrócić uwagę wychowawcy. Budzyńscy nie poznają Ani. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko

Jak wiadomo, Magda z "M jak miłość" nie może mieć więcej dzieci, co ma związek z jej chorym sercem. Fani są jednak nieubłagani i chcą ciąży Budzyńskiej najnowszych odcinkach "M jak miłość".

- Lubicie tę parę? ❤️ Bo my BARDZO!!! - zadano pytanie widzom. - Tak ❤️❤️ bardzo ...więc proszę tam nie kombinować z jakąś zdradą czy rozstaniem ? niech Magda będzie w ciąży - odpowiedziała jedna z kreatywnych obserwatorek profilu "M jak miłość". - Tak! Zgadzam się ❤️Lecz jak wiadomo w serialu ona dzieci mieć nie może...Ale mam nadzieję że w scenariuszu się zmieni trochę i będzie mogła ?? - dodała inna. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zosia i Jakub Burscy znów w Leśnej Górze. Nikt nie widział ich od lat

Scenarzyści "M jak miłość" mogliby mieć dość spory problem w tak radykalnym zwrocie akcji jak to, że Magda nie może mieć dzieci, a potem jednak może. Widzowie i na to znaleźli rozwiązanie. 

- W tym serialu już nie takie cuda się zdarzały, więc dla scenarzystów nie powinien to być żaden problem Trzeba tylko chcieć ? - wybrzmiewa kolejny komentarz. 

Jak widać, fani "M jak miłość" nie poddają się i nadal chcą zobaczyć Magdę noszącą pod sercem dziecko Andrzeja. Póki co z planu "M jak miłość" nie wyciekły żadne potwierdzające taką ewentualność informacje. Magda i Andrzej w najnowszych odcinkach skupią się na dzieciach, które już mają i na przywróceniu rozsądku Ani. 

Najnowsze