M jak miłość. Magda straci córkę Andrzeja! Zupełnie się załamie po tym co zrobi Ania

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Magda straci córkę Andrzeja! Zupełnie się załamie po tym co zrobi Ania

M jak miłość. Magda straci córkę Andrzeja! Zupełnie się załamie po tym co zrobi Ania

2021-06-22 15:08

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" przeholuje! Bawiły ją zaloty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) i zainteresowanie młodszego kolegi. Szkoda tylko, że wywoła tym rodzinną aferę u Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), który z wielkim niepokojem zacznie obserwować zmianę córki (Gabriela Świerczyńska) w mściwą dziewuchę. Ania odpuści Magdzie w "M jak miłość" po wakacjach 2021, a Budzyńska straci jej szacunek i zaufanie. Jej małżeństwo z Andrzejem może stanąć pod znakiem zapytania, skoro nastolatka tak ją znienawidzi.

Magda i Andrzej stracą córkę w "M jak miłość" po wakacjach 2021

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Magda rozpęta piekło, które zaczęło się już w minionym sezonie. Budzyńska zaimponowała sporo młodszemu koledze Adamowi, który jeszcze bardziej nakręci się na ponętną żonę Andrzeja i przestanie ukrywać, że za nią szaleje. Niestety w jednakowym czasie Ania w "M jak miłość" będzie przeżywać katusze, bo zakochała się w nauczycielu i jednocześnie znajomym Magdy. Nie zniesie, że Warecki woli jej macochę i mało co zwraca na nią uwagi.

Nastolatka przerazi Andrzeja, bo stanie się zawistna i żądna zemsty. Magda nie będzie się spodziewała, że Ania zacznie osaczać Adama, wysyłać mu miłosne listy, a jej coraz bardziej nienawidzić. Sprawy w "M jak miłość" potoczą się za daleko, a Magda może stracić pasierbicę na zawsze. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Tak wygląda Nasz Zielony Sad, nowe bistro Kingi po zmianach. Duch Dziadka Lucjana obecny w każdym kącie

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Magda nie będzie widziała, że córka Andrzeja jest aż tak zawzięta. Dojdzie wreszcie do tego, że Ania posunie się do zrobienia sobie krzywdy, byle tylko Warecki zwrócił na nią swoją uwagę. Dziewczyna specjalnie rzuci się ze schodów, by narobić sobie krzywdy i zażąda, by nauczyciel pojechał z nią do lekarza. Będzie myślała, że wzbudzi w nim poczucie obowiązku i opieki. On jednak nie przestanie myśleć o Magdzie. 

Przeczytaj: Sonia i Janek nie wrócą do M jak miłość! Barbara Wypych i Tomas Kollarik nie pojawili się na planie

Mada w "M jak miłość" nie pozna już swojej pasierbicy. Miały przecież bardzo dobry kontakt. Budzyńscy przyjęli ją pod swój dach, bo Ania nie chciała przeprowadzać się z Martą (Dominika Ostałowska), która krąży między Polską a Niemcami. Dlatego też nastolatka zamieszkała z ojcem i Magdą. Gdyby nie Adam, w domu Andrzeja nadal panowałby spokój. Niestety Magda w nowym sezonie "M jak miłość" może doprowadzić do tego, że rodzina się rozpadnie, a ona straci Anię, która nie pogodzi się z tym, że Adam wybiera macochę. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze