Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

2021-07-26 16:55

Ania z "M jak miłość", którą gra 16-letnia Gabriela Świerczyńska jeszcze pokaże wszystkim na co ją stać. Córka Andrzeja Budzyńskiego (Kystian Wieczorek) i Marty (Dominika Ostałowska) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 zaskoczy nie tylko rodziców swoim zachowaniem. Śliczna Gabrysia Świerczyńska zmieniła się nie do poznania i teraz wygląda zupełnie inaczej. Nowe fotki nastoletniej gwiazdy z "M jak miłość" wskazują na dużą zmianę u Ani. Pokaże inną twarz także w serialu? 16-letnia aktorka jest trzecią Anią w "M jak miłość. Czyżby szykowała się kolejna zmiana tej bohaterki?

Jak będzie wyglądała Ania w "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Gabriela Świerczyńska została nową Anią Wojciechowską w "M jak miłość" ponad dwa lata temu. Wówczas 14-letnia aktorka i modelka widzowie pamiętali jako Tosię z "Na dobre i na złe". Od kiedy od 1425 odcinka "M jak miłość" zastąpiła w roli Ani poprzednią aktorkę - Weronikę Wachowską - stało się o niej głośno. Zaczęła grać także w innych serialach, a poza tym dostawała coraz więcej propozycji reklamowych. Postać Ani także się rozwinęła. Ponieważ Świerczyńska, tak jak jej bohaterka dorasta, to przestaje być grzeczną dziewczynką. Udowodniła to już w minionym sezonie "M jak miłość" kiedy zakochała się w nauczycielu języka polskiego, Adamie Wareckim (Wojciech Świeściak). Z tej nieszczęśliwej miłości córka Budzyńskiego i Marty będzie zdolna do każdego szaleństwa!

Nie przegap: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

Ania w "M jak miłość" znienawidziła już macochę Magdę (Anna Mucha), bo odkryła, że Adam zakochał się w niej bez pamięci. W nowych odcinkach "M jak miłość" nastolatka posunie się jeszcze dalej. Ukartuje swój wypadek w szkole, żeby być blisko Wareckiego. Jakby tego było mało, to jej nienawiść do Magdy będzie coraz większa. I może doprowadzić do kolejnej tragedii u Budzyńskich. 

Zmiana zachowania Ani w "M jak miłość" to jednak nic w porównaniu z tym jak z wyglądem zaszalała Gabriela Świerczyńska. 16-latka postawiła na drastyczną zmianę. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z inną zdolną aktorką, Gabrielą Chojecką (znaną jako Dorota Mika z "Na Wspólnej) i nie przypomina na nim siebie z serialu. Ma teraz krótsze i czerwone włosy. Zupełnie nie jest podobna do naturalnie ślicznej Ani, która nigdy nie odważyła się na taką metamorfozę. Córka Budzyńskiego i Marty była kiedyś ruda w "M jak miłość", ale tylko gdy grała ją rudowłosa Weronika Wachowska.

M jak miłość. Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania!

Sprawdź też: M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

Wygląd to jedno, ale zachowanie Basi z "M jak miłość" po wakacjach wstrząśnie Budzyńskimi. W nadchodzących odcinkach serialu po przerwie wakacyjnej Andrzej, Magda i Marta będą musieli się zmierzyć z problemami jakich przysporzy im nieszczęśliwie zakochana w nauczycielu nastolatka. Niewykluczone, że przez tą toksyczną miłość Budzyński straci córkę, bo Ania nie będzie już chciała z nim mieszkać, by nie patrzeć dłużej na rywalkę - Magdę! Jedno jest pewne - w "M jak miłość" jesienią Marta pozna tajemnicę córki, która zagrozi przyszłości całej rodziny.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak się zmieniała Ania w "M jak miłość" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany