M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

2021-07-24 9:24

W 1595 odcinku "M jak miłość" u Mostowiaków wybuchnie niezły skandal kiedy Barbara (Teresa Lipowska) zostanie uwikłana w romans bliskich osób. Wszystko zaczęło się od porodu w Grabinie w minionym sezonie "M jak miłość", na oczach seniorki rodu, która nie miała pojęcia, kto jest prawdziwym ojcem dziecka. Młoda sąsiadka Mostowiaków, znajoma Barbary z kościelnego chóru, Ola (Justyna Karłowska) urodziła dziecko grabarza Leona (Dariusz Toczek), ale w ojcostwo próbowała wrobić przyjaciela rodziny, sadownika Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Po narodzinach dziecka w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach to Barbara weźmie pieniądze na nieślubną córkę. Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach 2021 we wrześniu w TVP2

Zrządzeniem losu Mostowiakowie w "M jak miłość" w 1595 odcinku po wakacjach zostaną wplątani w rozgrywki między byłymi kochankami, grabarzem i chórzystką z kościoła, którzy spłodzili dziecko, ale wcale nie założą razem rodziny i będą wychowywać wspólnie córki Gabrysi (Sara Lesiczka). To Barbara w 1595 odcinku "M jak miłość" weźmie na siebie ciężar odpowiedzialności za nieślubną córkę Leona. On sam okaże się na tyle niedojrzały, że po ucieczce z Grabiny co prawda wróci w rodzinne strony, ale wyrzeknie się dziecka. Wszystko z miłości do innej kobiety, która już tyle razy dała mu kosza.

Nie przegap: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Miłosne kłopoty grabarza Leona w 1595 odcinku "M jak miłość" popchną go do desperackiej decyzji, żeby ratunku poszukać właśnie u seniorki Mostowiaków. Odwiedzi Barbarę i da jej pieniądze dla byłej kochanki Oli i ich córki. Nie będzie miał odwagi spotkać się z chórzystką, z którą spędził tylko jedną noc, której nie wiedział od czasu porodu.

Porzucona Ola z dzieckiem w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 odwiedzi wiejską przychodnię w Lipnicy i tam będzie się żalić na grabarza, który wystawi ją do wiatru. Powierniczką tajemnic Oli stanie się w Ula (Iga Krefft), która pozna też kulisy romansu Oli nie tylko z Leonem, ale także z sadownikiem Tadeuszem.

Mimo, że chórzystka nie będzie chciała na siłę wrabiać grabarza w dziecko, to w 1595 odcinku "M jak miłość" weźmie od niego pieniądze, które dostanie z rąk Barbary. Jak podaje "Świat Seriali" ani słowem nie odezwie się do byłej kochanki, matki własnej córki. - Przez panią Basię przekazał trochę pieniędzy, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Ale nawet nie zadzwonił. Może to i lepiej - zasmuci się Ola. W 1595 odcinku "M jak miłość" doda też, że nie zamierza walczyć z Leonem o alimenty na córkę.

Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się brzuszkiem

Sprawdź też: Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem do Australii, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się, że zostanie matką - WIDEO

- Nie chcę mieć poczucia, że wrobiłam go w dziecko. W sumie niewiele nas łączyło. Spotkaliśmy się raz, czy dwa... I tyle. Tak naprawdę żałuję, że nie wyszło mi z Tadeuszem. To taki dobry człowiek, taki życzliwy... - wyzna Ola w 1595 odcinku "M jak miłość", która też sypiała z Kiemliczem. W głowie Uli zrodzi się pomysł, by zeswatać Tadzia z Olą.

Sadownik z Grabiny z "M jak miłość" od śmierci narzeczonej w tragicznym wypadku nie miał żadnej kobiety na stałe, zadowalał się przelotnymi romansami. Ola była dla niego przygodą tylko na jedną noc, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 to się może zmienić. Bo właśnie Tadeusz zaoferuje samotnej matce z dzieckiem pomoc. Wszystko wskazuje na to, że będzie ojcem córki Oli. Zapewne Barbara, która oceni, że Ola zasłużyła na szczęście u boku bogatego sadownika też będzie miała w tym swój udział. 

M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola  (Justyna Karłowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola (Justyna Karłowska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze