M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

2021-07-24 9:24

W 1595 odcinku "M jak miłość" u Mostowiaków wybuchnie niezły skandal kiedy Barbara (Teresa Lipowska) zostanie uwikłana w romans bliskich osób. Wszystko zaczęło się od porodu w Grabinie w minionym sezonie "M jak miłość", na oczach seniorki rodu, która nie miała pojęcia, kto jest prawdziwym ojcem dziecka. Młoda sąsiadka Mostowiaków, znajoma Barbary z kościelnego chóru, Ola (Justyna Karłowska) urodziła dziecko grabarza Leona (Dariusz Toczek), ale w ojcostwo próbowała wrobić przyjaciela rodziny, sadownika Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Po narodzinach dziecka w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach to Barbara weźmie pieniądze na nieślubną córkę. Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach 2021 we wrześniu w TVP2

Zrządzeniem losu Mostowiakowie w "M jak miłość" w 1595 odcinku po wakacjach zostaną wplątani w rozgrywki między byłymi kochankami, grabarzem i chórzystką z kościoła, którzy spłodzili dziecko, ale wcale nie założą razem rodziny i będą wychowywać wspólnie córki Gabrysi (Sara Lesiczka). To Barbara w 1595 odcinku "M jak miłość" weźmie na siebie ciężar odpowiedzialności za nieślubną córkę Leona. On sam okaże się na tyle niedojrzały, że po ucieczce z Grabiny co prawda wróci w rodzinne strony, ale wyrzeknie się dziecka. Wszystko z miłości do innej kobiety, która już tyle razy dała mu kosza.

Nie przegap: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Miłosne kłopoty grabarza Leona w 1595 odcinku "M jak miłość" popchną go do desperackiej decyzji, żeby ratunku poszukać właśnie u seniorki Mostowiaków. Odwiedzi Barbarę i da jej pieniądze dla byłej kochanki Oli i ich córki. Nie będzie miał odwagi spotkać się z chórzystką, z którą spędził tylko jedną noc, której nie wiedział od czasu porodu.

Porzucona Ola z dzieckiem w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 odwiedzi wiejską przychodnię w Lipnicy i tam będzie się żalić na grabarza, który wystawi ją do wiatru. Powierniczką tajemnic Oli stanie się w Ula (Iga Krefft), która pozna też kulisy romansu Oli nie tylko z Leonem, ale także z sadownikiem Tadeuszem.

Mimo, że chórzystka nie będzie chciała na siłę wrabiać grabarza w dziecko, to w 1595 odcinku "M jak miłość" weźmie od niego pieniądze, które dostanie z rąk Barbary. Jak podaje "Świat Seriali" ani słowem nie odezwie się do byłej kochanki, matki własnej córki. - Przez panią Basię przekazał trochę pieniędzy, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Ale nawet nie zadzwonił. Może to i lepiej - zasmuci się Ola. W 1595 odcinku "M jak miłość" doda też, że nie zamierza walczyć z Leonem o alimenty na córkę.

Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się brzuszkiem

Sprawdź też: Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem do Australii, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się, że zostanie matką - WIDEO

- Nie chcę mieć poczucia, że wrobiłam go w dziecko. W sumie niewiele nas łączyło. Spotkaliśmy się raz, czy dwa... I tyle. Tak naprawdę żałuję, że nie wyszło mi z Tadeuszem. To taki dobry człowiek, taki życzliwy... - wyzna Ola w 1595 odcinku "M jak miłość", która też sypiała z Kiemliczem. W głowie Uli zrodzi się pomysł, by zeswatać Tadzia z Olą.

Sadownik z Grabiny z "M jak miłość" od śmierci narzeczonej w tragicznym wypadku nie miał żadnej kobiety na stałe, zadowalał się przelotnymi romansami. Ola była dla niego przygodą tylko na jedną noc, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 to się może zmienić. Bo właśnie Tadeusz zaoferuje samotnej matce z dzieckiem pomoc. Wszystko wskazuje na to, że będzie ojcem córki Oli. Zapewne Barbara, która oceni, że Ola zasłużyła na szczęście u boku bogatego sadownika też będzie miała w tym swój udział. 

M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola  (Justyna Karłowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola (Justyna Karłowska)
Najnowsze