M jak miłość po wakacjach 2021. Wypadek Ani w szkole! Córka Budzyńskiego zrobi sobie krzywdę z winy Wareckiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Wypadek Ani w szkole! Córka Budzyńskiego zrobi sobie krzywdę z winy Wareckiego

M jak miłość po wakacjach 2021. Wypadek Ani w szkole! Córka Budzyńskiego zrobi sobie krzywdę z winy Wareckiego

2021-06-08 13:22

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 dojdzie do tragicznych wydarzeń u Budzyńskich! Wszystko przez miłość Ani (Gabriela Świerczyńska) do swojego nauczyciela Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak). Nastolatka w nowym sezonie "M jak miłość" absolutnie nie odpuści i posunie się do spowodowania wypadku oraz zrobienia sobie krzywdy, byle tylko zwrócić uwagę polonisty. Magda (Anna Mucha), w której Adam się zakochał, nie będzie miała pojęcia co robić z pasierbicą. Ania kompletnie straci rozum i za wszelką cenę będzie chciała rozbić znajomość Budzyńskiej i Wareckiego.

Wypadek Ani w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Wszystko przez Wareckiego! 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 sytuacja u Budzyńskich wymknie się spod kontroli. Ania już wie, że jej miłość, czyli nauczyciel Adam Warecki, to bliski znajomy Magdy, który się w niej zakochał! Nastolatka w minionym sezonie "M jak miłość" zerwała nawet z Damianem (Olivier Proctor), byleby całą uwagę poświęcić poloniście. Wysyłała mu smsy i czułe słówka, aż w końcu prawda wyszła na jaw.

Wiadomo już, że Ania w nowych odcinkach "M jak miłość" kompletnie straci rozum. Znów będzie wysyłać do Wareckiego liściki, które ten pokaże Budzyńskiej. Magda nie będzie miała pojęcia co robić z zauroczeniem nastolatki. Do tego polonista spróbuje jeszcze bardziej zbliżyć się do Magdy i nie ukryje swoich uczuć. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Tragedia u Budzyńskich! Ania pozbędzie się Magdy z zemsty za to, że odbiła jej chłopaka

M jak miłość po wakacjach 2021. Marzenka w siedlisku w Grabinie dokona cudu! Ula wróci po totalnej kompromitacji

Ania w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wpadnie na skrajnie głupi pomysł. Żeby zwrócić uwagę Wareckiego, postanowi się skrzywdzić! Na własne życzenie rzuci się ze schodów. W 1602 odcinku "M jak miłość" dziewczyna uda, że spadła ze schodów przypadkiem. Kiedy jednak matematyk zaoferuje jej swoją pomoc, ona uprze się, że do szpitala ma z nią jechać wychowawca, czyli Adam. Warecki od razu zacznie podejrzewać, że nastolatka specjalnie się skrzywdziła, by zwrócić jego uwagę. I całkiem słusznie. 

Przeczytaj: Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

Warecki w "M jak miłość" nie będzie wiedział jak reagować na dziwne zaloty nastolatki. Jej zachowanie będzie coraz dziwniejsze. Magda i Andrzej (Krystian Wieczorek) również nie dadzą sobie rady z dziewczyną. Sytuację pogorszy fakt, że polonista nie pohamuje swojego pociągu do Magdy. Ona jednak spróbuje wyznaczyć granicę i przypomni koledze, że jest szczęśliwą mężatką. On nie przyjmie tego do wiadomości i będzie chciał ją zdobyć. To tylko nakręci Anię, która jak widać, nie cofnie się przed niczym. 

Najnowsze