Na Wspólnej, odcinek 3275: Upojna noc Kasi i Darka przerwana przez straszny telefon. Brat Żbika nie będzie miał litości - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3275: Upojna noc Kasi i Darka przerwana przez straszny telefon. Brat Żbika nie będzie miał litości - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3275: Upojna noc Kasi i Darka przerwana przez straszny telefon. Brat Żbika nie będzie miał litości - ZWIASTUN

2021-08-23 8:47

W 3275 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) będą spędzali upojne chwile w łóżku, ale gorący seks przerwie im niespodziewany telefon z pogróżkami. W środku nocy Żbik usłyszy głos przyrodniego brata Tadeusza Zakościelnego (Jakub Pruski), który w 3275 odcinku "Na Wspólnej" uprzedzi go, że zapłaci za to, że ojciec, znany prawnik Zakościelny (Dariusz Niebudek) odciął go od pieniędzy. Kasia zacznie się bać o Darka, a jej strach okaże się uzasadniony. Chwilę potem zakochanym ukaże się przerażający widok. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3275 - poniedziałek, 23.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Chwile grozy w 3275 odcinku "Na Wspólnej" przeżyją Kasia i Darek, którzy będą chcieli oderwać się nieco o rodzinnych afer u Zakościelnych. Choć Żbik nie przestanie wcale myśleć o biologicznym ojcu i przyrodnim bracie, to ze względu na Kasię zaplanuje romantyczny wieczór, by wynagrodzić ukochanej fakt, że ostatnio ma dla niej tak mało czasu. I rzeczywiście się postara. Niespodzianka, którą w 3275 odcinku "Na Wspólnej" Kasia dostanie od Darka początkowo wywoła u niej wybuch śmiechu. Z pozoru niewinna zabawa stanie się idealną grą wstępną dla kochanków. Namiętny wieczór rozkręci się na dobre kiedy nagle rozdzwoni się telefon prawnika.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

W 3275 odcinku "Na Wspólnej" to Kasia w szampańskim nastroju odbierze, ale uśmiech od razu zniknie z jej twarzy. - Ty gnoju! Przez ciebie stary odciął mnie od kasy! Tego chciałeś, tak?! Zadowolony jesteś?! To jeszcze zobaczymy! - usłyszy groźby od nieznajomego. - Kto to był? - zapyta roztrzęsiona. - Mój braciszek... - odpowie Darek.

Po ostatnim wyskoku Zakościelnego juniora w 3275 odcinku "Na Wspólnej" Żbik będzie miał dosyć kontaktów z ojcem i przyrodnim bratem. Oddał Tadeusza w ręce policji, by dać mu nauczkę. Nieświadomy tego, że junior będzie się teraz mścił.- Nie ma się czym martwić, mówię ci. Zakościelny w końcu zmądrzał i obciął synalkowi kieszonkowe... - uspokoi Kasię, lecz ona w 3275 odcinku "Na Wspólnej" nadal będzie się bać o Darka. - Przez ciebie! A teraz chłopak chce się zemścić!

ZWIASTUN "Na Wspólnej", odcinek 3275

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3277: Bolesny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

- Nic mi nie zrobi. Tylko pyskuje. Taki typ! Lepiej mi powiedz czy ci się podobało... - szybko zmieni temat, lecz po chwili w 3275 odcinku "Na Wspólnej" dźwięk alarmu w samochodzie Żbika będzie zwiastował kolejne kłopoty. Zakochani wyjrzą przez okno, ale nie zauważą niczego podejrzanego. Dopiero kiedy zejdą na dół i zobaczą samochód Darka ich oczom ukaże się przerażający widok. Tadeusz nie poprzestanie na samych groźbach.

Zobaczcie w GALERII więcej ZDJĘĆ Kasi i Darka z ich romantycznego wieczoru w  "Na Wspólnej" >>>

Na Wspólnej odc. 3275. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3275. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)
Na Wspólnej odc. 3275. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3275. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze