Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

2021-08-19 9:24

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) rozprawi się ze swoim ojcem, Andrzejem Zakościelnym (Dariusz Niebudek) i przyrodnim bratem. Postawi się Zakościelnemu kiedy ten w 3276 odcinku "Na Wspólnej" będzie chciał kryć kolejny wybryk "jedynego" syna, Tadeusza (Jakub Pruski)! Żbikowi puszczą nerwy gdy bezwzględny prawnik wspomni o surowym wychowaniu przez ojca. Przerwie milczenie i wyjawi wreszcie jak matka przez niego cierpiała, jak chciał ją zmusić do aborcji. Zakościelny rozpozna w nim syna? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3276 - wtorek, 24.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Czy w "Na Wspólnej" Zakościelny dowie się wreszcie, że Darek Żbik jest jego synem, dzieckiem, którego nigdy nie chciał i próbował nawet się go pozbyć? W 3276 odcinku "Na Wspólnej" po kolejnym starciu Darka z przyrodnim bratem, odkryciu, że Tadeusz zniszczył jego auto z zemsty za donos na policję, Żbik będzie miał dowody przeciwko młodemu Zakościelnemu. Ten oczywiście będzie bronił się, że nie namalował sprayem obraźliwych napisów na aucie prawnika, lecz Darek w 3276 odcinku "Na Wspólnej" pokaże dowód - nagranie z kamery z samochodu z twarzą Tadeusza. Strach, że sprawa znajdzie swój finał na policji popchnie Zakościelnego do desperackiego kroku.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3276: Radosne wieści dla Kasi i Darka! Ta ciąża zupełnie ich zaskoczy

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" ojciec Darka i Tadeusza zjawi się u Żbika, żeby zatuszować wyskok syna. Będzie chciał zapłacić i poprosi młodego mecenasa, żeby nie zgłaszać sprawy na policję. - Moja propozycja jest taka - pan wybiera lakiernika, ja płacę - zaproponuje Darkowi. - To sprawca powinien zapłacić! - oburzy się Żbik. - Mam wrażenie, że już odbyliśmy tę rozmowę...

W głosie Darka w 3276 odcinku "Na Wspólnej" zabrzmi pogarda wobec propozycji Zakościelnego. Będzie dążył do tego, by Tadeusz poniósł konsekwencje swojego czynu. -  On nie ma pięciu lat. Nie może pan sprzątać po nim brudów bez końca!

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3277: Bolesny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

Wybitnemu prawnikowi nie spodoba się jednak ta uwaga. - Wychowanie syna proszę pozostawić mnie!- Jak na razie kiepsko panu idzie! - zarzuci mu Darek w 3276 odcinku "Na Wspólnej". Nagle Zakościelny wspomni o ojcu Darka. Nie wiedząc, że mówi o sobie. - Miał pan pewnie surowego ojca... Na pewno... Ale chwała mu za to, że wychował takiego syna. Kryształowe zasady, same sukcesy i tak dalej. Ale powiem panu coś o wychowaniu - jak praktyk teoretykowi...

Darek w 3276 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie chciał tego słuchać. Wreszcie powie Zakościelnemu prawdę o tym jak został sam z matką, bo ojciec go nie chciał. - Mój ojciec dał mamie pieniądze na skrobankę i się zmył!

- Przykro mi, przepraszam... I co pewnie go pan nawet nie poznał? Na mnie już czas... Bardzo dziękuję, że nie poszedł pan na policję. Proszę rozważyć moją propozycję, czekam na telefon... -Zakościelny z trudem dojdzie do siebie po takim wyznaniu Darka, ale w 3276 odcinku "Na Wspólnej" nie rozpozna w nim syna.

Najnowsze