M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZWIASTUN

2021-09-07 20:17

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) znów spotka się z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), kolegą, która pomagał jej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Nadejdzie chwila, w której Budzyńska będzie musiała głośno powiedzieć, że ich znajomość nie ma przyszłości. Nie zdradzi z nim Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale w 1596 odcinku "M jak miłość" pozwoli Adamowi na zbyt wiele. Warecki zupełnie zaskoczy Magdę swoją niespodzianką, a ona poczuje, że ich przyjaźń i flirt stają się coraz bardziej niebezpieczne. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Problemy Magdy w "M jak miłość" zaczęły się kiedy nawiązała bliską relację z Adamem Wareckim, nauczycielem Ani (Gabriela Świerczyńska), w którym córka Budzyńskiego nieszczęśliwie się zakochała. Niestety w 1596 odcinku "M jak miłość" nastąpi ciąg dalszy tej historii, bo Ania niemal będzie błagać polonistę o miłość. Zostawi mu nawet list, w którym słowami wiersza napisze, żeby ją uratował. Coraz bardziej osaczony przez uczennicę Warecki w 1596 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Magdę, że z Anią mogą być jeszcze większe kłopoty. Ale Adamowi będzie chodziło nie tylko o dobro nastolatki, lecz także o Budzyńską. Bo przecież zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie chciała umówić się z Adamem, ale ten zrobi jej niespodziankę. I zjawi się przed ośrodkiem WORD tuż po zdanym przez Budzyńską egzaminem na prawko. Zaskoczona Magda początkowo nie będzie wiedziała jak zareagować. Radość z odzyskania prawa jazdy uśpi jej czujność do tego stopnia, że pozwoli Wareckiemu objąć się i pocałować. Zakłopotana całą sytuacją w 1596 odcinku "M jak miłość" zaprosi Adama na kawę, by raz na zawsze powiedzieć mu, że nic z tego nie będzie.

Z kolei Warecki w 1596 odcinku "M jak miłość" pokaże Magdzie miłosny list, który dostał od Ani. Świadomy, że nastolatka nadal jest nim zafascynowana i problem wcale nie zniknął. - Moim zdaniem ten list to tak naprawdę wołanie o pomoc. Może czas porozmawiać z naszym psychologiem? Albo nawet lepiej z psychologiem gdzieś poza szkołą?

M jak miłość odcinek 1596 ZWIASTUN. Tak Marta dowie się o romansie Łukasza i Patrycji. Argasiński wyda na niego wyrok!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

Budzyńska będzie poruszona słowami polonisty, lecz w 1596 odcinku "M jak miłość" od razu zmieni temat. - Chciałam z tobą porozmawiać o jeszcze jednej kwestii... Możemy być ze sobą szczerzy? Odniosłam wrażenie, że chyba trochę mnie lubisz.

- W końcu to zauważyłaś?

Magda w 1596 odcinku "M jak miłość" nie pozostawi Adamowi żadnej nadziei. - Lepiej późno niż później... Ale chyba wiesz o tym, że to nie ma przyszłości. Jestem mężatką i pech chce, że niestety szczęśliwą mężatką do tego wszystkiego...

- Niestety obawiałem się tego... Ale co zrobić, jestem romantykiem, który naczytał się książek i teraz głupio i naiwnie wierzy, że jak się spotyka odpowiednią osobę, to trzeba o nią powalczyć... - wyzna Warecki zakochany w Magdzie bez pamięci.

- Odpowiednią tak. Tylko, że ja nie jestem odpowiednią osobą. Przykro mi... Jestem przekonana o tym, że jeszcze kiedyś taką spotkasz. Adam, bardzo ci dziękuję za pomoc. Bez ciebie prawdopodobnie nie zdałabym tego egzaminu i dalej siała postrach na ulicach. Być może uratowałeś kilka istnień ludzkich, ale to wszystko. Do zobaczenia panie profesorze... - powie na pożegnanie Magda.

Ale na tym spotkaniu w 1596 odcinku "M jak miłość" ich przyjaźń wcale się nie skończy, a niebezpieczna relacja zmierzająca do zdrady będzie trwała dalej...

M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
Najnowsze