M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1596: Magda popędzi Adama! Tym razem Wareckiemu puszczą hamulce - ZWIASTUN

2021-09-07 20:17

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) znów spotka się z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), kolegą, która pomagał jej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Nadejdzie chwila, w której Budzyńska będzie musiała głośno powiedzieć, że ich znajomość nie ma przyszłości. Nie zdradzi z nim Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale w 1596 odcinku "M jak miłość" pozwoli Adamowi na zbyt wiele. Warecki zupełnie zaskoczy Magdę swoją niespodzianką, a ona poczuje, że ich przyjaźń i flirt stają się coraz bardziej niebezpieczne. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Problemy Magdy w "M jak miłość" zaczęły się kiedy nawiązała bliską relację z Adamem Wareckim, nauczycielem Ani (Gabriela Świerczyńska), w którym córka Budzyńskiego nieszczęśliwie się zakochała. Niestety w 1596 odcinku "M jak miłość" nastąpi ciąg dalszy tej historii, bo Ania niemal będzie błagać polonistę o miłość. Zostawi mu nawet list, w którym słowami wiersza napisze, żeby ją uratował. Coraz bardziej osaczony przez uczennicę Warecki w 1596 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Magdę, że z Anią mogą być jeszcze większe kłopoty. Ale Adamowi będzie chodziło nie tylko o dobro nastolatki, lecz także o Budzyńską. Bo przecież zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie chciała umówić się z Adamem, ale ten zrobi jej niespodziankę. I zjawi się przed ośrodkiem WORD tuż po zdanym przez Budzyńską egzaminem na prawko. Zaskoczona Magda początkowo nie będzie wiedziała jak zareagować. Radość z odzyskania prawa jazdy uśpi jej czujność do tego stopnia, że pozwoli Wareckiemu objąć się i pocałować. Zakłopotana całą sytuacją w 1596 odcinku "M jak miłość" zaprosi Adama na kawę, by raz na zawsze powiedzieć mu, że nic z tego nie będzie.

Z kolei Warecki w 1596 odcinku "M jak miłość" pokaże Magdzie miłosny list, który dostał od Ani. Świadomy, że nastolatka nadal jest nim zafascynowana i problem wcale nie zniknął. - Moim zdaniem ten list to tak naprawdę wołanie o pomoc. Może czas porozmawiać z naszym psychologiem? Albo nawet lepiej z psychologiem gdzieś poza szkołą?

M jak miłość odcinek 1596 ZWIASTUN. Tak Marta dowie się o romansie Łukasza i Patrycji. Argasiński wyda na niego wyrok!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

Budzyńska będzie poruszona słowami polonisty, lecz w 1596 odcinku "M jak miłość" od razu zmieni temat. - Chciałam z tobą porozmawiać o jeszcze jednej kwestii... Możemy być ze sobą szczerzy? Odniosłam wrażenie, że chyba trochę mnie lubisz.

- W końcu to zauważyłaś?

Magda w 1596 odcinku "M jak miłość" nie pozostawi Adamowi żadnej nadziei. - Lepiej późno niż później... Ale chyba wiesz o tym, że to nie ma przyszłości. Jestem mężatką i pech chce, że niestety szczęśliwą mężatką do tego wszystkiego...

- Niestety obawiałem się tego... Ale co zrobić, jestem romantykiem, który naczytał się książek i teraz głupio i naiwnie wierzy, że jak się spotyka odpowiednią osobę, to trzeba o nią powalczyć... - wyzna Warecki zakochany w Magdzie bez pamięci.

- Odpowiednią tak. Tylko, że ja nie jestem odpowiednią osobą. Przykro mi... Jestem przekonana o tym, że jeszcze kiedyś taką spotkasz. Adam, bardzo ci dziękuję za pomoc. Bez ciebie prawdopodobnie nie zdałabym tego egzaminu i dalej siała postrach na ulicach. Być może uratowałeś kilka istnień ludzkich, ale to wszystko. Do zobaczenia panie profesorze... - powie na pożegnanie Magda.

Ale na tym spotkaniu w 1596 odcinku "M jak miłość" ich przyjaźń wcale się nie skończy, a niebezpieczna relacja zmierzająca do zdrady będzie trwała dalej...

M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1596. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze