M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje

M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

2021-08-26 22:40

Niesamowita wiadomość w 1596 odcinku "M jak miłość". Magda (Anna Mucha) będzie szczęśliwa jak nigdy! Andrzej (Krystian Wieczorek) nie uwierzy w najnowsze wieści, które przekaże mu żona. Wszyscy w 1596 odcinku "M jak miłość" będą w szoku do tego stopnia, że Budzyńscy zaczną przyjmować gratulacje. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz) i Pola (Hanna Nowosielska) osobiście pogratulują Magdzie, chociaż Grycowi przyjdzie to z trudem. W końcu od zawsze czuł coś do Budzyńskiej. Tylko Ania (Gabriela Świerczyńska) nie okaże szczerej radości wobec szczęścia macochy.

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda zestresuje się jak nigdy. Okaże się, że przed kobietą trudne chwile, a niewyjaśniona sprawa dotycząca Wareckiego (Wojciech Świeściak) przysporzy jej wroga w osobie Ani. W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda będzie miała jednak co innego na głowie. Przyjdzie czas jej wielkiego testu na prawo jazdy, którego tak się bała. Budzyńska straciła prawko w poprzednich odcinkach "M jak miłość" za szaleńczą jazdę i koszmarne metody parkowania. Właśnie od tego zaczęły się schadzki z Adamem, w którym zakochała się Ania. Warecki zaczął uczyć Magdę prowadzenia auta, a nastolatka szalała z zazdrości, bo nauczyciel ewidentnie zauroczył się w starszej od siebie znajomej. Ania w 1596 odcinku "M jak miłość" zapyta wprost macochy czy będzie się jeszcze doszkalać u Adama, ale nie przewidzi, że Magda ogłosi nieco później szokujące rewelacje.

- Będziesz jeszcze dzisiaj ćwiczyć przed tym egzaminem? - zapyta nastolatka. - No wiesz, jak zdążę... - odpowie Magda. - A z tatą czy z Adamem? - Z tatą. Słuchaj Ania, bo ja się zbieram od jakiegoś czasu, żeby na ten temat z tobą porozmawiać... - A to może kiedy indziej, bo teraz muszę już wychodzić, ale powodzenia na egzaminie - utnie temat dziewczyna.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3278: Pogrzeb Kingi. Znajdą ciało, a Michał z synem pożegna zamordowaną żonę! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wyznała tajemnicę rodzinną. Nikt się tego nie spodziewał!

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda zaskoczy wszystkich, a najbardziej Andrzeja, który w ogóle nie spodziewał się, że żona da radę zdać egzamin. W drzwiach mieszkania Budzyńskich w 1596 odcinku "M jak miłość" stanie Kamil wraz z Anitą i Polą, by pocieszać Magdę po niezdanym egzaminie. Gryc od razu założy, że Magda zawaliła test.

- (...) Nie wiem czy ty masz ochotę na towarzystwo, ale no wiesz, jesteśmy przyjaciółmi na dobre i złe... Posiedzimy, pogadamy, następnym razem zdasz na pewno... - powie Gryc zakładając, że koleżanka nie zdała. - A może jakiś mały zakładzik? - rzuci Magda w odwecie. - To był pomysł Adama, ale co, gniewasz się? - zacznie bronić się Kamil. - Nie, po prostu uważam, że jesteście draniami pozbawionymi uczuć wyższych i zastanawiam się za ile poszłam... Jaka była stawka dokładnie. Nie, poczekaj! Najpierw odpowiedz mi na inne pytanie, na co stawiałeś? - zapyta Magda o zakład Kamila i Adama. - No, że zdasz... - szepnie Gryc, a Magda zacznie skakać z radości i ogłosi, że faktycznie zdała. 

Przeczytaj: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Magda w 1596 odcinku "M jak miłość" będzie szczęśliwa jak nigdy. Andrzej też nie ukryje uśmiechu, ale będzie widać, że nadal martwi się o umiejętności żony za kierownicą. Kamil złoży za to szczere gratulacje.

- 50 procent stawki dla mnie - podsumuje zakład Kamila i Adama Magda - Najpierw muszę rozliczyć się z Adasiem... Bardzo się cieszę, że wygrałaś, znaczy zdałaś, a ja wygrałem - wykręci się Gryc. 

Wszyscy będą uśmiechnięci, oprócz nadąsanej Ani, która w 1596 odcinku "M jak miłość" nie ucieszy się szczerze z sukcesu macochy. Zapowie zemstę za to, że Warecki jej nie chce, a zauroczył się właśnie w Magdzie. 

Sonda
Oglądasz "M Jak Miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze